Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találhatok-e házas nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok-e házas nőt, akivel szeretők lehetnénk de mindketten szeretnénk a családunkat és ezért nem akarnánk egymástól semmi többet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 01:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hűha, gondolom, hogy mindketten szeretnétek a családotokat...
2021. máj. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki 0 infóval, gyakori kérdéseken kérdezi meg hajnalban, annak nincs esélye. Vagy gondoljunk rá úgy, mint a lottora, hogy bármikor bejöhet?
2021. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha szerencséd van, lehet. Nekem egyszer volt ilyen, pár hónapig. Itt ismertem meg a pasit.
2021. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindketten szeretnénk a családunkat.

Itt bukott a mutatvány 😄 aki szereti a családját, az nem dug félre. Szeresd a családod és az energiád fordítsd az asszonyra inkább, vagy életed végéig kell majd mellé valaki?

2021. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Erről mindig csak az egyik fél tehet? Csak én lehetek a hunyó? Komolyan kérdezem. Úgy érzem elég empatikus vagyok és azt látom a pàromnak megvan mindene, hogy boldog legyen. Amúgy is olyan típus, aki mondja ha valami nem stimmel. Néha azonban azt érzem, hogy türelmesebb tudnék lenni az egész családdal ha megoldanám ezt a kis problémámat. Arról már lemondtam, hogy a MI problémánkként kezeljük. Ehhez nincs elég erő a kapcsinkban vagy kellő vonzalom. Ha egy nő csak 6-8 szor tud a párjával évente együtt lenni, az igaz nem túl sok. Komolyan már néha annak is tudnék örülni ha megcsalna, mert az arra utalna, hogy van benne igény a pezsgésre. De sajna még ez sem jött össze, EDDIG.
2021. máj. 2. 11:09
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem egyértelmű erre a válasz. Mert a szex hozzá tartozik a házassághoz, egy embernek, általában, szüksége van rá.

Viszont ez a tervezett megcsalás meg, akárhogy is nézzük nagyon nem korrekt. Akármi miatt is történik.

De hát igen, éveket meg szex nélkül tengődni csak mert a másiknak nincs rá igénye...el lehet várni a társunktól, hogy akkor ő is mondjon le a szexről??

2021. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Azzal nincs semmi probléma, hogy több szexre vágysz, mint a feleséged, viszont ha ez régóta probléma, mindent megtettél, hogy javuljon, már tervezetten keresel más nőt, nem volna egyszerűbb tiszta lappal nekikezdeni? Elmondod feleségednek mi a helyzet (hiszen szereted, meg van a bizalom köztetek), mire van szükséged, neked ez így nem jó, és ha tényleg szereted a családod, akkor közössen döntötök. Amit te csinálsz az nem szeretet, kizárólag önérdekből teszed. Ha pedig már nem szereted az asszonyt, nem akarsz vele lenni, akkor jobb külön, jelenleg mindkettőtök idejét rabolod, hogy boldogok legyetek.
2021. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ő boldog, vagy legalábbis nincsen akkora hiátus az életében. Nem vagyunk egyformák. No, majd látjuk...
2021. máj. 2. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyi nem lesz ilyen. Ha nem csak alkalmi a dolog, akkor a külső vonzalom után meg fogod idővel ismerni és meg fogod kedvelni, szeretni.

Egy szeretői viszonyban mindig, de mindig megégetik magukat az emberek.

2021. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem a családom, az egységet az otthont. Nem akarok elválni,a férjem jó társ, de szex az szinte nincs. Nem kívánom. Én értem miről beszélsz...

Viszont csak szexviszonyt kezdeni " van fél órám feküdj" nem megy.

Igy nem kell. Megismerni, megkedvelni,vágyni rá,titkunkat legjobb barátokként kezelni...ilyen van? Vagy a szeretőség csak kémia? Néhány szex,semmi több?

2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!