Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt-e?

Figyelt kérdés

Egy kis történet! Alkohol problémáim miatt 1 hétre el költöztem feleségemtől...

Már előtte észre vettem h beszélget egy fiúval....

Miután haza jöttem bevalotta h küldött neki szexy fotókat.. Azt is h úgy volt taliznak de aztán mégsem.... Azt gondolom volt köztük valami... De állítja, h ha megcsalna ő azt el mondaná! Viszont azóta a szex minden formáját csináljuk, orállal kényeztet amit ezelőtt útált! Vajon így akár kiengesztelni, mert mégis csak történt volna valami? Járt már valaki hasonló cipőben?



2021. máj. 2. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta, hogy próbálkozott másnál, valamiért nem jött össze.


Jól látod, megpróbál kiengesztelni. Legalább te maradj meg neki, ha már a másik lehetőség ugrott.

2021. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik pattintotta így te is jó leszel.
2021. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A piálással állj le! Tanulj meg helyesen írni! Foglalkozz a feleségeddel!
2021. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
3-as Te meg ne kiabálj 😂
2021. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Anyukádnál ez lehet kiabálás
2021. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyél paraszt!! Hogy veszed szádra édesanyámat!?


Egyébként írásos formában a felkiáltójel a kiabálást jelzi.

Másrészt, én csak vicceltem, nem bunkóztam.

2021. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak vicceltem. Anyukádat csak jó értelemben említettem, hátha hatással tud lenni rád.
2021. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mikor feltesz valaki egy kérdést, és már a harmadik válasz egészen másról szól, és 15 perc múlva senki sem emlékezik rá mit is szeretett volna megtudni a kérdező, csak egymást ölik a sporttársak :D
2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésnél nem baj, ha elkalandozik a csapat. Úgyis anyák napja van, de van olyan is, akinek anyád napja:) Szóval alkoholisták szex problémáival nem nagyon lehet mit kezdeni. Az meg baromira nem derül ki az állandó szexelésből, hogy míg józanodott, addig az asszonyt más rakta-e. Szóval inkább egymást szórakoztassuk:)
2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól van akkor boldog anyád napját neked!:)
2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!