Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az nem durva ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem durva ha valaki nem veszi észre, hogy szeretőt tartanak mellette?

Figyelt kérdés
Szerintem a jelek meg a profi szinészeknél is megvannak. Szerintem tényleg csak az nem veszi észre aki nem figyel a párjára vagy nem ismeri.
2021. máj. 2. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Észereveszi ám. De még mielőtt teljesen lebuktatná a csalfát, fogja és befenyíti. Nem fogja elszámoltatni, nem mer vele szembenézni, de érezteti hogy tudja így a másik lemegy pincsibe.

Még rövidebb lesz a póráz .

Így megcsaló megússza, megcsalt meg örülhet, hogy mekkorát is szakított

2021. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

#1 jól mondja, a lakótársakat nem érdekli.

Egy érző, aktív pár érzi a másikon, ha vmi változás van.

2021. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt vagyok élő példnak. Nem vagyok rá büszke, de sajnos 14 év után derült ki, hogy egész házasságunk alatt csalt, szinte mindenkivel kikezdett. Az utolsó szeretőjével viszont voltak érzelmek, és így több jel volt már, ezért lebukott, bár két évvel a válás után is tagad mindent. Mindenki hazudik, csak ő a szent.

Sajnos fiatalon mentem hozzá, nagyon szerettem, mindent megtettem a kapcsolatért.

Volt szex is rendszeresen, ha nem volt kedvem meg volt sértődve, sok mindenben tettem a kedvére, amit nem kívántam annyira, ebben benne volt az anál is, azóta is kiráz tőle a hideg.

Ma már nem tudom, hogy lehettem ennyire naiv és vak. Ahogy jobban rálátok kívülállóként ő elég nárcisztikus, önző alkat, engem eléggé elnyomott, de ezt akkor nem éreztem így, csak az utolsó 1-2 évben. De még így is próbáltam hinni neki, ma már nem tudom miért. De már a gyerekünk is észrevette, hogy van valakije, aki akkor 10 éves volt.

Szóval sajnos van ilyen, és igen durva, és valamilyen szinten szégyellem is, és még mindig bánt, hogy ennyire hülyének tudott nézni.

Viszont azóta túlléptem ezen, és boldog vagyok egy fantasztikus pasival.

Bocsi, hogy hosszú lett.

2021. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Ezek szerint te nem ismerted, hogy milyen kígyó a párod. Én tényleg úgy látom, hogy semmi sem fekete-fehér, de az ilyen embereket nem tudom hova tenni. Szórakozásból félrejárni.

Ők szerintem igazi érzés nélküli emberek, így tényleg nem lehet észrevenni. Pont ezért tűnt fel a végén, mikor kivételesen valaki megfogta

2021. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is így gondolom. De most már nem tudok rajta változtatni.


Viszont hála az én pozitív természetemnek, most már úgy érzem meg kell neki köszönnöm, mert végre van egy olyan párom, aki tényleg megbecsül, akinek érzem, hogy fontos vagyok. :)


És ugye az ő szeretője még mindig férjnél van, és nem is fogja otthagyni a pénzes férjét az én csóró exem kedvéért, bár ő még reménykedik. Szóval kicsit pofára esett és ez is jól esik :)

2021. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!