Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak, akik csiki-csuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, akik csiki-csukit játszanak a szeretővel, miért teszik?

Figyelt kérdés

Ők azon hezitálnak, hogy szeretik a feleségüket még, és nem akarják megcsalni, de hajtja őket valami, vagy pont fordítva, a szerető iránt kezdenek érezni valamit, és ezért menekülnek?


Olyanra gondolok, akik eltűnnek, majd feltűnnek, keresnek, majd nem. Boldogok, majd rettegnek. Hot and cold kb.

Nem tudod, hogy mikor keresed rohanni fog-e egy szavadra, vagy épp eltűnik.



2021. máj. 3. 18:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet, hogy ez attól is függ, a házastársa éppen hogy kontrollálja?

Lehet, hogy amikor szigor, ellenőrzés van, akkor eltűnik?

Kíváncsi vagyok én is a pasik válaszára.

2021. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1 Hmm, érdekes gondolat 🤔 Hátha megtudjuk :)
2021. máj. 3. 18:54
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi hullámvasút írod kereső címnek, de itt nincs érzelem. Ha egy ff így viselkedik az nem szól többről mint a sex. Vagy még az is lehet hogy rajtad kívül is van valakije még
2021. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De ha csak a szexről szólna, miért tűnik el meg fel? Miért ér fülig a szája a szerető mellett, utána meg nem-nem teheti meg. stb. És ez körbe-körbe. Ez érzelmi hullámvasút
2021. máj. 3. 19:44
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Huh én is ilyen kapcsolatban voltam egy pasival, teljesen kikészített ezzel hogy néha került, néha meg megőrült értem. Azóta de tudom mért, bár egyszer azt mondta néha nagyon jó a kapcsolata, néha nagyon rossz. Gondolom ez állt a háttérben..
2021. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
*azóta se tudom mért (bocsi a telefon javított..)
2021. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert így tud a legjobban hülyiteni,amikor már tovább lépnél megjelenik mint egy hős szerelmes utána jól elvan az asszonykával. Hányinger. Mindkét nőt sajnálom, a pasi egy önző, egocentrikus f@&#.
2021. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért vártok őszinteséget egy olyan alaktól, akit otthon vár a felesége? Miért lepődtök meg, hogy nem őszinte?
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtem, hogy miért. Konfliktuskerülő, ezért amikor éppen valamin összevesztek otthon, akkor menekül a szeretőhöz. Ha minden rendben van otthon, akkor kerüli a szeretőt, sőt bűntudata is van. Kell neked egy ilyen ember?
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem lepődök még semmin, de az ember mindig jobbra számít.
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!