Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak, akik csiki-csuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, akik csiki-csukit játszanak a szeretővel, miért teszik?

Figyelt kérdés

Ők azon hezitálnak, hogy szeretik a feleségüket még, és nem akarják megcsalni, de hajtja őket valami, vagy pont fordítva, a szerető iránt kezdenek érezni valamit, és ezért menekülnek?


Olyanra gondolok, akik eltűnnek, majd feltűnnek, keresnek, majd nem. Boldogok, majd rettegnek. Hot and cold kb.

Nem tudod, hogy mikor keresed rohanni fog-e egy szavadra, vagy épp eltűnik.



2021. máj. 3. 18:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem értem kit kéne hülyíteni? Egy sima szexkapcsolatban. Feleséget lehet, de szeretőt? Hát ha egyszer mindkét fél csak szexet akar, ki várja el, hogy udvaroljanak neki?

Szerintem pont nincs értelme, mert az ellenkezőjét éri el. Kva unalmas egy idő után.

2021. máj. 3. 20:12
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
#9 pont fordítva gondolom. Ha otthon veszekednek, marad az asszony szoknyája mellet, hogy megnyugtassa. Ha minden rendben, akkor megy félrelépni.
2021. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem, hogy ha szexet akar, és már megtette párszor, akkor hirtelen mi az a nagy bűntudat? Aztán mitől múlik el? Utána mért lesz megint? Fura, N tudtam rájönni én sem.
2021. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
*nem
2021. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Én inkább gondolok arra, hogy bepánikol.

Kérdés mitől, kitől :)

2021. máj. 3. 20:17
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, aki amikor szóbakerült a család/ felesége mindig azt mondta, ha ez kiderül kicsinálja őt a neje. Összerezzent,ha megcsörrent a telefonja, bár nem a nő hívta. Ettől eltekintve mindig keresett, kedves, figyelmes volt.

Persze kiderült a kapcsolat.

Amint kiderült, hívott, hogy tudjak róla, pánikban volt. Utána 2 messenger üzenetet kaptam és eltünt.Pár hétre rá letiltott.

3 hónappal később kaptam egy smst, h jó lenne beszélni, de csak ekkor és ekkor ér rá.

Na ebben a hintába nem ültem bele. Nincs értelme várni, a semmire. Majd lesz újabb nője, majd azzal eljátszhatja ezt. Többet ér a lelki békém ennél.

Szóval a feleségtől, a kisemmizéstől félnek, meg lehet saját maguktól, ha van elég erejük őszintének lenni.

2021. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Nincs itt semmilyen érzelmi hullámvasút... Itt szex van és játék. A lényeg, hogy kéznél légy, amikor neki van szüksége rád. Amikor majd neked lenne, ne félj, majd akkor rúg beléd jó nagyot! Ez ilyen játék. Jobb, ha kiszállsz belőle!
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17 Ezt már egyszer leírtad 🙄
2021. máj. 3. 21:49
 19/29 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok. Eltűnő üzemodban van. Mert kiderült otthon.
2021. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek fektetnek bele annyi energiát pl napi beszélgetés találka. Ha nem vesznek ilyenkor semmibe.
2021. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!