Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha feleségként rájönnél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feleségként rájönnél, hogy csalnak akkor a szeretőnél is kivernéd a balhét?

Figyelt kérdés
Vagy csak a férjednél? A szerető 20 éves..
2021. máj. 3. 22:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi a feleség és a férj?
2021. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

A szeretővel nekem semmi dolgom. Nem vagyok az anyja, hogy neveljem, és a férjem nem a tulajdonom, hogy valakin számon kérjem, miért ment bele vele bármibe is.

A férjemnél sem verném ki a balhét, szépen diplomatikusan megkérném, hogy pakolja össze a cuccait és menjen útjára.

2021. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A szeretőhöz semmi közöm.
2021. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem annál lejjebb nincs is, mikor valaki a szeretővel balhézik. Igencsak elárulja, milyen agyi szinten létezik a megcsalt.

Ráadásul még azt is kimutatja, hogy egy olyan emberért áll bele tyúkcsatába, aki szrba sem vette.

Ráadásul felesleges is


Én is buktam már be szeretőként, kaptam is az ívet, barátaitól is. Elárulom mit ért el: nullát, semmit. Tojtam rá. Kb. csak megvetettem, mert ott alázkodott meg vele.


De még a férjnél is vicc, hogy egyes tartás nélküli nők komolyan gondolják, hogy jól befegyelmezik mint egy kutyát és akkor majd minden jó lesz. Ezek után csodálkoztok, hogy megcsalnak?

2021. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a szerető eleve szinten aluli pozicióba van, nem kéne lesülyedni hozzá...
2021. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó jól leirta, én is ismerek egy párt ahol a nő elment megtepni a szeretőt, mindenki rajta nevetett...
2021. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Erre a nagymamám mindig azt mondta, hogy ha megnyerte viheti is! Össze csomagolta a volt férje cuccait és lerakta a szerető ajtaja előtt. Soha nem beszélt vele. De jól kitolt mindkettővel, a férj máshova nem tudott menni, a szeretőnek pedig az "asszonyi szerep" már nem volt olyan érdekes.

A szeretői kapcsolat romantikáját meg is ölte vele.

2021. máj. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Szépen , csöndben ott tennék keresztbe a férjemnek, ahol csak tudnék . Szereznék egy jó ügyvédet és kiforgatnám a vagyonából. A szeretőt békén hagynám. Az utcai kutyaszart is kikerülöm...a szerető pedig annál is lejjebb van. Valaki csak arra jó .
2021. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!