Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért küzd egy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küzd egy megcsalt feleség a párjáért?

Figyelt kérdés
Mire jó, hogyha megsejted, hogy van valakije inkább homokba dugod a fejed és még inkább azt mutogatod mindenfelé, ti milyen boldogok vagytok?
2021. máj. 3. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert van vesztenivalója. A közösen leélt 10-20 év, a közös ház, a közös gyerekek.

Mondjuk az, aki homokba dugja a fejét, és csak azt mutogatja, milyen boldogok együtt, az nem küzd. Az küzd, aki aktívan dolgozik azon, hogy visszahódítsa a párját.

2021. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2021. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1 Jó igen, de visszahódítani? Mármint hogy megcsalt és még én hódítgassam?


2 Vesémbe látsz :D


Kíváncsi lennék, hogy ilyen esetekben, ha van lebukás ha csak sejtés, vajon hány százalékban ülnek le a párok és oldják meg tényleg, vagy inkább csak süppednek vissza és csodálkoznak rá x idő után, hogy ugyanolyan fos, hacsak nem még fosabb minden.

2021. máj. 3. 23:33
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz azzal szembenézni, hogy egy álomnak, elképzelésnek lőttek. Hogy kudarcot vallottunk valamiben. Szedhetjük a sátorfánkat és kezdhetjük előről mindent. Nem én vagyok a megcsalt feleség, de lehetnék ennyi erővel. Bennem nagyobb az önérzet, büszkeség, ergo nem érdekelne egy csaló "szerelme" visszaszerzése. Azokra jellemző, akik álmodoznak, próbálnak hinni abban hogy minden megváltozhat. Gyerekkel az oldalán meg már nem olyan újrakezdeni, mint előtte plusz ott a megszokás, érzelmi kötelék. Gondolom ez is mind ott vannak amikor valaki ezek után is ragaszkodik a párjához.
2021. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs, de nehogy a végén még az kaparjon, akit megcsalnak 🤣🤣🤣
2021. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha egy férfi megkapja otthon, amire szüksége van, akkor nem lép félre. Úgy gondolom, hogy 50-50%-ban felelős a 2 fél, akárki is csalja meg a másikat.


Ha csak szexről lenne szó, én bizony tepernék, mint az őrült, mert tudom, mit veszítené(n)k. A férjem a legjobb ember, akit ismerek, fantasztikus társ, csodás apa. Én buknék nagyobbat, ha elválnánk. Viszont az nem a kapcsolat megmentése, hogy fb-ra kirakok egy közös képet. Az elmúlt majdnem 30 évben volt pár hullámvölgyünk, minden esetben a rengeteg őszinte beszélgetés és a maximális odafigyelés segített visszatalálni egymáshoz. Tiszta szívvel hiszem, hogy mi ketten EGYÜTT, bármit meg tudunk oldani, amit elénk sodor az élet.


Nyilván érzelmekkel nem tudnék versenyezni.

2021. máj. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmas tud lenni, ha erőlteti a látszat kapcsolatot az egyik fél...

Igaz az is pocsék érzés, ha megcsalnak.. és nehéz emelt fővel távozni a kapcsolatból.. én biztosan perpatvart rendeznék...

2021. máj. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

És a perpatvar után mi lenne?

Milyen az,ha vki csak akkor bízik a másikban, ha ő szablya meg a játékszabályt?

Milyen az, ha két ember csak akkor öleli egymást, ha van körülöttük idegen?

Ezért nem kell megtartani a csalfát, mert szép dolog a vagyon, de az nem fog megcsókolni, hozzádbújni, ha beteg vagy ápolni.A félrelépő nem neked akarja adni az érzelmeit,hanem vki teljesen másnak! Ezért érthetetlen miért alázzák meg magukat egyesek.

2021. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Némely nőnek nagyon alacsony szinten van az önbecsülése, és jó sok gusztussal rendelkezik. Az ő problémájuk kérdező. Te ne alázd meg magad soha ennyire egy farok miatt, nem érnek ennyit.
2021. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb esetben az anyagiak miatt maradnak együtt a párok, nem azért mert nem tudnak elszakadni egymástól akár milyen xar a kapcsolat, ezt el ne higgye senki.

Ha mindenki kapna 500 e Ft/ hó alapjövedelmet megugrana a válások száma egyből, mert lenne hova menni, de sokszor nincs. Vagy beleinvesztált a közös házba pénzt, energiát, éveket, hülye lesz egyszobás albérletbe menni. Inkább tart egy szeretőt, nem etikus, de kifizetődőbb. Egy kapcsolatnak több alappillére van. Pl. Anyagi közösség, érzelmi biztonság, szexuális élet, szellemi- ideológiai összhang, társaság, stb. Ha 5- ilyenből 3 pont teljesül nem fognak válni. Ennyi.

De szerelmet kívánni naivság, egy idő után azok sem szerelmesek akik nem csalták meg a nejüket. Viszont a legtöbb férfi szereti a feleségét és ragaszkodnak hozzájuk, csak már nincsenek értük bezsongva mint régen.

2021. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!