Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez az alig megkezdett de gyorsan abbahagyott dolog?

Figyelt kérdés
Felmentem egyik kollégámhoz. Nagyon hiányzott már home office alatt, egyébként is jól kijövünk egymással. Most nem akarok filmes hatásvadász részleteket írni lépésről lépésre. Ugorjunk a lényegre:tehát már bennem volt a szó szoros értelemében. De tíz löket se történt mire bevillant hogy ezt mégsem kéne. Rögtön szabadkozva felkeltem az ágyból és elsiettem, kollégám nem kis döbbenetére. Tehát még azelőtt abba lett hagyva hogy igazán érezni kezdtem volna valamit. Technikai értelemben persze megcsaltam a férjem, de menthető fogalmilag hogy úgy igazándiból mégsem egészen?

2021. máj. 4. 17:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy 100%-os megcsalás.
2021. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen ostoba embereknek komolyan nem engedném azt sem, hogy gyereket vállaljon.
2021. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Jesszusom,berakta szerinted?Gondolom csók is volt már az kimeriti a megcsalás tényét.Komolyan nem értem mi ez a sok megcsalás.
2021. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg a férjed, szerinte ez mi. :)

De igen, az. Tudatosan mentél fel hozzá, tudatosan mentél bele az előjátékba. Gondolom nem 10 másodperc alatt került le a ruha meg dugta beléd.

2021. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy szinte azonnal bűntudatod támadt csak megerősít téged is abban. hogy ez bizony megcsalás volt.
2021. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Legalább élveztél volna egy jót ;)

Ott már mindegy lett volna...

Na fiúk-lányok, lehet lepontozni:D

2021. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez bizony megcsalás volt, akárhogyis próbálod mentegetni magad.
2021. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
100%
Ez egy eldöntendő kérdés, nincsenek átmenetek. A megcsalás megcsalás abban a pillanatban ahogy fizikailag ki kezdesz egy másik személlyel.
2021. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Azért én nem tenném egy szintre ezt azzal a tipikus megcsalással mikor valaki elélvez, kivirulva távozik, és mégcsak nem is feltétlen szégyelli később se.
2021. máj. 4. 19:25
 10/34 anonim válasza:
100%

Ha ez neked ennyire megnyugtató gondolat, akkor közölted már a pároddal, hogy mi történt? Nyilván nem.

Az hogy ki hogyan éli meg az más kérdés, a tisztelet és az alapvető erkölcsi értékek sokban befolyásolják ezt. Téged viszont egyedül az érdekelt, hogy ez már megcsalásnak számít-e, és egyhangúan igen a válasz mint láthatod.

Egyértelmű, hogy miért, itt a cselekmény végig vitele nem lényeges, mert már alapból egy intim részed osztottad meg mással. Ha ez nem számít, akkor miért nem nyitott párkapcsolatot kezdeményezzel?

2021. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!