Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez az alig megkezdett de gyorsan abbahagyott dolog?

Figyelt kérdés
Felmentem egyik kollégámhoz. Nagyon hiányzott már home office alatt, egyébként is jól kijövünk egymással. Most nem akarok filmes hatásvadász részleteket írni lépésről lépésre. Ugorjunk a lényegre:tehát már bennem volt a szó szoros értelemében. De tíz löket se történt mire bevillant hogy ezt mégsem kéne. Rögtön szabadkozva felkeltem az ágyból és elsiettem, kollégám nem kis döbbenetére. Tehát még azelőtt abba lett hagyva hogy igazán érezni kezdtem volna valamit. Technikai értelemben persze megcsaltam a férjem, de menthető fogalmilag hogy úgy igazándiból mégsem egészen?

2021. máj. 4. 17:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%
Ez megint egy unatkozó incel, aki a nőket szeretné besározni.
2021. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

Remélem hogy troll vagy én is :D ez vicc.

Egy megcsalás kapásból nem is az ágyban kezdődik.

2021. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már el van kezdve, és nem az elkezdés előtt visszakozott az illető, megcsalás. Ugyanolyan megcsalás, mint amikor az ember elélvez és élvezi.
2021. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy 12???

Kérdezd meg a férjed hogy ez neki minek számít.

2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy itt csak szegény pasit sajnálom. Ott hagytad félbe az akció közepén teljesen felhúzva, beindítva.


Azzal meg ne akard nyugtatni magad, hogy félbe hagytad. Ugyanúgy megcsalás mintha kivirulva elélvezve távoztál volna.

2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
A szándék miatt akkor is megcsalás lenne ha még azelőtt kihátráltál volna, mielőtt beléd tette. Így meg pláne. Akárhogy is próbálkozol, nem menthető, ugyanakkora féregség.
2021. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked annyira nem megcsalás, akkor bátran odaállhatsz a férjed elé és előadhatod neki a sztorit. Szerintem ő egész más véleményen lenne.
2021. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyszerű. Kérdezd meg a férjed, hogy neki hány lökettől számít megcsalásnak. Ha 10 fölötti számot mond, akkor nem az🤷
2021. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
63%
Az a kérdés miért csináltad?
2021. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Ez így nem megcsalás. Ha véghez is viszitek az megcsalás. Jól csináltad.
2021. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!