Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez az alig megkezdett de gyorsan abbahagyott dolog?

Figyelt kérdés
Felmentem egyik kollégámhoz. Nagyon hiányzott már home office alatt, egyébként is jól kijövünk egymással. Most nem akarok filmes hatásvadász részleteket írni lépésről lépésre. Ugorjunk a lényegre:tehát már bennem volt a szó szoros értelemében. De tíz löket se történt mire bevillant hogy ezt mégsem kéne. Rögtön szabadkozva felkeltem az ágyból és elsiettem, kollégám nem kis döbbenetére. Tehát még azelőtt abba lett hagyva hogy igazán érezni kezdtem volna valamit. Technikai értelemben persze megcsaltam a férjem, de menthető fogalmilag hogy úgy igazándiból mégsem egészen?

2021. máj. 4. 17:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
86%

"Megcsalásnak számít ez az alig megkezdett de gyorsan abbahagyott dolog?"

Alig megkezdett lehet egy flört, amikor észbekapsz, hogy barátod van és nem kellene. Amit csináltál, az az emberek többségénél bőven túlmegy a tűréshatáron.


Ugyanakkor csak férjednek tartozol elszámolással, Ő mit mondott? Hasonlóképpen gondolkodik, mint te?

2021. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
77%
Vajon a kérdező agyilag rendben lehet, ha ilyet megkérdez? Szerencsétlen férj...
2021. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 kov74 ***** válasza:
65%
igen. idióta.
2021. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Neked az számít megcsalásnak ha beléd élvez?

Ha mondjuk az 5.lökés után elélvez akkor mi van???

2021. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!