Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kitettem a szeretőmet, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitettem a szeretőmet, mert meguntam a dolgait, most meg nagyban játssza a boldog családapát?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? 2 évig voltunk együtt, sok érzelem volt benne, de én belefáradtam.

Felesége gyanakodott már többször, sosem buktunk be. Gondoltam törlöm ismerősök közül, de nem szeretném, ha pont ezen hasalna el, hiszen munkatársak is vagyunk.

Mióta szétmentünk folyamatosan a családját mutogatja. Kész vicc.



Mire jó ez neki? Nem bukott be tutira


2021. máj. 5. 19:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Azért hogy téged bosszantson, szánalmas.
2021. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Már megint te vagy?
2021. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1 Megfordult a fejemben, mert elváláskor nem igazán akart elengedni.


#2 Ki az isten vagy te?

2021. máj. 5. 19:27
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy bosszantani akar, fáj neki hogy elküldted, és ez a bosszúja. Egyértelmű.
2021. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Vicces, mikor olyan embertől vár valaki őszinteséget, aki otthon a feleségével sem az.
2021. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

De engem ezzel nem bosszant. Teljesen higgadtan közöltem vele, hogy vége. Legdurvább, hogy kezdem megsajnálni az asszonyt, hogy most hirtelen a szereplője lett ennek.

Előbb érte volna el, hogy sajnáljam a két évet, ha nem látnám ezt az ingyencirkuszt.

Szóval nem értem, mert egyértelműen közöltem, hogy ennyi és nincs tovább.

2021. máj. 5. 19:35
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem gondol abba bele, hogy ez téged hidegen hagy, ő bosszantani akar, és más eszköze nincs, mint ez. Bosszút akar állni, rossz neki hogy dobtad, és mást nem tud tenni, hisz nem derülhet ki, hogy mi volt, ez az egyetlen eszköze, amivel azt hiszi, hogy tud téged bántani kicsit.
2021. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Hát lehet. De már azon is elgondolkodtam, hogy talán most akarja újrakezdeni otthon? Csak nem értem, akkor miért nem négy fal között teszik?

Mikor találkozunk teljesen normális amúgy, nem hűvös, nem bunkó , semmi.

Nem akarok rákérdezni, mert ezer százalék, hogy félreértené.

2021. máj. 5. 19:43
 9/36 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy felnőttek vagyunk, harmincas éveink végén.Szóval ez ilyen kamasztempó és nem is volt eddig ilyen.
2021. máj. 5. 19:44
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
De neked miért nem mindegy?
2021. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!