Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy szeretői viszonyt szeretnék, ha kettesben nem tudunk beszélni?

Figyelt kérdés

Forr a levegő, ezt észrevették már páran, pont ezért nem nagyon beszélünk kettesben.

Munka után pedig nyilván mindenkinek megvan a saját élete, párja. Rá kéne írni? És ha rossz az időpont? Mi van ha csak félreértem a jeleket? Az nagyon ciki lesz. (Mivel a megcsalás kategória, légyszi a hegyibeszédet mellőzzük, olyan írjon aki átélt hasonlót). Nálatok hogy kezdődőtt?


2021. máj. 8. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát mi konkrétan egy ilyen oldalon ismerkedtünk meg. Mindenki tudta, mit akar a másik. Valahogy csak meg kell próbálni megkérdezni tőle, hogy O is érzi e ezt a bizsergest? Ezzel még nem rontasz el semmit. Pl. amikor tudod, hogy még nem ért haza és nem lesz belőle gond esetleg.
2021. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Honnan veszed hogy szerető szeretne lenni? Lehet ő ezt nem így gondolja. Ha a számomra szimpatikus ember odajönne és ezt benyögné, tuti elzavarnám!
2021. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha a kettesben való beszélgetés nem megoldható, hogyan akarsz szerelmeskedni?
2021. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy kérdést nem tudsz félteni négyszemközt. A szexet hogy tervezed megoldani?
2021. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az legyen az én dolgom.
2021. máj. 8. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Amikor kettesben vagytok letolod a nacid/szoknyád és bepúcsítasz. Szerintem így beszélned sem kell vele, és szándékod egyértelmű.
2021. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Leadsz egy füdtjelet. Ráírsz egy semmiséggel. Ha bejössz neki, ő is lead egy füstjelet.

Én pl. egy szerelmes dalra reagáltam, amit megosztott Fb-on. Egy rá válaszoló szerelmes dalt megosztottam. Ha nem lógott volna ő is a Fb-profilomon, soha nem kapcsolt volna, észre se vette volna. De másnap bejött a munkahelyemre és amikor találkozott a tekintetünk, mindent tudtam. Kb. felrobbant a világ. Utána már csak annyi kellett, hogy olyan 1,5 hónap múlva egy Fb megosztására privátban reagáltam, mert korábban beszélgettünk röviden azzal kapcsolatban. Semleges téma volt, mivel beszéltünk is róla és érdekelte a véleményem korábban, nem volt abban semmi különös, hogy megírtam neki privátban a véleményem. Annyi csókos smile-t kaptam válaszul, hogy felnevettem és megköszöntem a sok puszit azzal, hogy rég kaptam ennyit. Azt írta, rá bármikor számíthatok. Itt megálltam, éreztem, ha tovább megyek ezen a vonalon, az már nagyon konkrét és megijedtem. Aztán 3 óra múlva újra írt, csak annyit, hogy ha bármikor szükségem lenne rá...

Én csak 4 nap múlva válaszoltam, mert próbáltam így is érteni, meg úgy is érteni, de aztán rájöttem, hogy egyértelmű.

Mire kettőt pislogtam, olyan szerelmes voltam, mint az ágyú.

Hát nem volt kispályás az ürge, az a helyzet.

Nem kellettem neki egyébként, mert abban se volt kispályás, nagyon jól fel tudta mérni, hogy egy ennyire szerelmes tyúkot nem lesz könnyű levakarni magáról, pedig nekem elég egyszer is azt mondani, hogy nem kellesz. Ezt még meghallgattam párszor a követlező évek során, mert mindig utánam ácsingózott, aztán tiltottam mindenhonnan, mert nem kívántam többet hullámvasutazni vele.

2021. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!