Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart szereti a párját?

Figyelt kérdés
Van egy családos férj aki testi/lelki szeretőt tart,napi szinten!!! megcsalja. Mégis azt mondja, hogy ő imádja a feleségét.
2021. máj. 8. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez ismerni kéne a családot. Ha a nő aszexuális és amúgy lakótársként és emberi társként nagyon jól kijönnek, csak szexuálisan nem, akkor a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.


Ha csak a vagyonfelezés miatt van vele vagy a feleség a gazdagabb (ritkább, de ilyen is előfordul) és nem akarja feldobni az életszínvonalat és sunnyog és azon tépelődik, hogy hogyan utasítsa vissza az asszonyt, ha az is szexelni akar vele, mert szíve szerint a szeretőt választaná, akkor nem.


Ettől függetlenül férfiaknál gyakoribb, hogy csak szexre használják a szeretőt és az asszonyt szeretik, nőknél meg fordítva, hogy csak stabilitásnak a férjet és a szeretőbe szerelmesek. Kivételek vannak, de az általánosság az ez van.

2021. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem kapja meg otthon, ezért keres máshol, de ott már nagy szerelem nem dulhat..
2021. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
nem
2021. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Alitolag otthon is megkapja a szexet..
2021. máj. 8. 17:46
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
ÉN igen. Mert szeretem a rakott krumplit, de képtelen lennék csakis és kizárólag azt enni mindig, mindig, mindig, mindig,...
2021. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem feltétlen zárja ki a kettő egymást, viszont hogy megválaszoljuk, megkéne fogalmazni mit is jelent a szeretet ami eléggé szubjektív. Abban viszont kiegyezhetünk talán, hogy mindenképp gerinctelen tiszteletlen dolog a másikkal szemben, a háta mögött tevékenykedni és a képébe hazudni, ami talán ellentmondásba áll a szeretettel.
2021. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerelmes már nem vagyok. De a szeretőmbe sem
2021. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Úgy szereti mint embert, nem másképp! Miután az egyik fél észrevesz egy harmadikat már soha nem lesz olyan a kapcsolat mint volt.
2021. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Szereti, kedveli, mert megszokta, fix, kényelmesnek tartja, de a farkának kell a változatosság. Ezért félrebszik másokkal is, a farkát imádja. Annak meglegyen a napi betevője. Ez a lényeg számára. Ez a valóság, de ezt csak kevesen hajlandóak bevallani.
2021. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ma már egyre több a niytott kapcsolat/házasság, csak jelenleg ez vérciki, ezért nem hangoztatják. katolikus társadalomban élünk.
2021. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!