Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legnagyobb hazugság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hazugság, amit eddig mondtál / tettél, hogy ne válj?

Figyelt kérdés

Pl. gyerek miatt, vagy hogy nem vesszen a vagyonod.

Van itt olyan, aki otthon évek óta hazudozik, hogy minden rendben van?

Megalkuvásnak éled meg?

Hogy telnek a közös napjaitok?

Dobtál szeretői kapcsolatot, mert beijedtél a válástól?

Nem érzed, hogy csak vegetálsz így?

Környezetednek mit hazudsz?


2021. máj. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Te melyik esetben vagy? Engem is erdekel, hogy van olyan aki beijed a valastol es nem meri vallalni a szeretojet?
2021. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Tudtam, hogy mit fogok veszíteni, de nem érdekelt, menekülni akartam és nyugodtabb, jobb életre vágytam. Nagyjából 2 millió forintot buktam (2008), de ma sem tennék másként. Sőt!
2021. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Hát te akkor bátor vagy . Irigylésre méltó, ezt komolyan mondom
2021. máj. 11. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok ismét. Nem hinném, hogy bátorság kérdése. Egyszerűen leültem és elgondolkodtam azon, hogy mik a lehetőségeim. Vagy maradok egy bántalmazó kapcsolatban még 40-50 évig vagy lépek és mindent elölről kezdek, esélyt adva magamnak, hogy még valaha az életben boldog legyek. Életem egyik legjobb döntése volt. Ma már azt az életet élem, amit akkor vágytam.
2021. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így jobban értelek. Sokan nincsenek kifejezetten bántalmazó kapcsolatban, legalábbis a szex hiányát, elhidegülést, ignorálást nem veszik annak.
2021. máj. 11. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon fiatalon megtanultam, hogy ha boldog akarok lenni, akkor nem várhatok arra, hogy ezt más oldja meg nekem, hanem nekem kell lépnem minden esetben, akkor is ha fáj, akkor is ha nehéz, akkor is ha félelmetes. Egyik sem elfogadható kifogás számomra arra, hogy tehetetlenül üljek egy számomra boldogtalan szituációban és várjak a csodára. Végső soron az én felelősségem, hogy hogyan élem az életem és nekem kell meghozni ezeket a sokszor nehéz döntéseket, őszintének kell lennem elsősorban saját magamhoz, aztán másokhoz. Engem ez a hozzáállás visz előre, el kell döntenem mi a fontosabb (a vagyon nekem sosem van az, sokszor kezdtem a nulláról, újra meg tudom tenni). Ami pedig a gyerekeket illeti, az jóval árnyalja a helyzetet, de gyerekként megtapasztaltam, hogy milyen egy hideg, lelketlen légkörben felnőni és sosem kívánnám ezt a gyerekemnek ha lenne. Sokkal jobb két boldog, kiegyensúlyozott szülő távol egymástól, mint két boldogtalan ember borzasztó mintáját továbbvinni - tovább is vittem volna, ha nem jártam volna terápiára.
2021. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!