Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lett vége a szeretőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége a szeretőddel a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után, és ki vetett véget neki?

Mit gondolsz most a másik félről?

Semlegesek vagytok?


2021. máj. 11. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Én vettem véget. Meguntam.

Semmi másért nem kell a szerető, csak a változatosság miatt. Mi értelme annak, ha nincs időnként lecserélve?

2021. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jól van, pihenj meg mára. Nem nehéz minden nap eljátszani nőként a szárazlelkű pasit?
2021. máj. 11. 19:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy-e, de érdekes a kérdés :) Szerintem az első és legfontosabb kérdés talán az, hogy miért megy bele az ember? Mert egyszer megtörténik... oké. Bárkivel előfordul pl. kicsit bulizósabb este alkalmával stb. De ha már tartós viszony lesz belőle, akkor annak azért valami oka van. Főleg, h tartós viszony esetén fennáll annak a "veszélye", hogy egyikőtök majd többet akar a másiktól... nem? Tehát ha vége lesz, akkr azért lesz vége (szerintem), mert v az egyik többet akarna és akkor ez kibukik, vagy esetleg lebuknak... vagy tényleg megunják vmiért.
2021. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Szingli. Ex szerető :)
2021. máj. 11. 20:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vetettem véget neki. Megalázónak éreztem pár hónap után.

N

2021. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Eleinte teljes volt az egyetértés, hogy ez csak szex. Aztán elkezdte erőltetni, hogy váljak. Majdnem lebuktatott. Lezártam inkább. Utána még sokáig zaklatott. Ma már azt is bánom, hogy megismertem. Az érzés kölcsönös.
2021. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5 Hát akkor pacsi. Hogy érzel most?
2021. máj. 11. 20:32
 8/21 A kérdező kommentje:
6 Mivel zaklatott? Pároddal megbeszélted?
2021. máj. 11. 20:34
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 1 éve történt, így semmi érzés felé. De ő van amikor keres még. Így járt...


5.

2021. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9 Upsz. Ő belédszeretett?
2021. máj. 11. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!