Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy házas nőt elrabolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házas nőt elrabolnak és a nő a szökés esélyét növelendő elcsábítja a fogvatartóját, az hűtlenség?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem,az túlélés.
2021. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igen. Szükséges és érthető, de magcsalás. Az a fajta megcsalás, amit illik megbocsátani.
2021. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyet mondjuk nem nagyon tudok elképzelni. Sokat olvastam a témában, rengeteg könyvet elrabolt nőkről, mert érdekelt a pszichológiai háttér. Olyat el tudok képzelni hogy a nő nem védekezik már és hagyja hogy az elrabló azt tegyen vele, amit akar. De olyat, hogy készakarva elcsábítsa az elrablót, hát.. szerintem erre kicsi az esély. A legtöbb nő megtörik /belefásul az egészbe pár hónap, év után, és ha szökik, azt maximum úgy teszi, hogy kihasznál valami adandó alkalmat. De, ha van aki mégis a csábítás mellett dönt, szerintem az nem minősül megcsalásnak és természetesen illik megbocsátani, mert nem érzelmek vezérelték, hanem a túlélés.
2021. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

A barátommal pont beszéltünk erről pár hete egy film kapcsán és azt mondta, hogyha elrabolnának nem érdekli mit csinálok, megbocsát bármit, mert egyiket se tenném meg magamtól.

Fogalom szerint megcsalás, de egy ilyen szélsőséges helyzetben szerintem érthető és elfogadható.

2021. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek a fentiekkel, ez inkább egy eszköz a szabaduláshoz, bár szerintem ha ilyen megtörténne, nem lenne ennyire egyszerű.

Egyrészt azért, mert attól, hogy elcsábítja és szexel vele még semmi sem garantálja, hogy az elrabló elengedi. Sőt, még jobban vigyázna rá, hiszen még élvezet is jut neki. Persze nem mindegy, hogy ez az "elcsábítás" azt jelenti, hogy quasi felajánlkozik neki, vagy azt, hogy az elrablója meg akarná erőszakolni, a nő meg inkább hagyja magát, hogy könnyebben, kevésbé fájdalmasan túl legyen rajta...

Másrészt azért, mert ilyenkor nagyon könnyen kialakul a Stockholm-szindróma, akkor viszont az már sokkal több/más, mint a szabadulásért megtenni valamit. Ott már érzelmek is kialakulnak, az már simán lehet megcsalás.

2021. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

En csinaltam hasonlot.

Anno felmentem egy ismerosomhoz aki drogos. Utanam bezárta az ajtot kulcsra es eltette a kulcsot ezutan meglattam nala hogy nyugtatokat stb szed..


Elkezdtem megjatszani azt mintha tetszene nekem vele akarnék járni elkezdtem ömlengeni meg szuzies kislanykent huzni az időt hogy de a szex nekem még korai lenne, es elkezdtem az agyára menni hogy de azért csókolozzunk és idiótán csucsörítettem, voltaképp rámasztam mint egy hülye.


Hát kidobott :D

2021. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
*de olyan szintű para volt amugy bennem hogy én halálra izzadtam magam közben amugy es remegtem..
2021. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen az.

HA lefogják/ lekötözik / elkábítják és megdugják akkor megerőszakolják. Ha fegyverrel kényszerítik, a saját halálával vagy egy szerette halálával fegyegetik , hogy hagyja magát megdugni/ orális szexre kênyszerítik, az is erőszak.

Ha önszántából el akarja csábítani az illetőt, hátha akkor kiszabadul, az szimpla megcsalás, egy olcsó kifogásba csomagolva.

2021. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szükséghelyzetben az életed menteni sokkal több mindent megtehetsz mint amúgy. Így mert nem élvezetből vágyból szerelemből teszed szerintem nem az.

Megcsalás: nemi vágyból élvezet miatt a párján kívül annak tudta és beleegyezése nélkül létesít nemi kapcsolatot másik emberrel.


Hasonló helyzet:

A koncentrációs táborokban a legszebb nőket kiválasztották hogy prostituáltak legyenek. Ha nem engedtél akkor megöltek. Ez megcsalás?

2021. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz mar komoly sotetseg kell, hogy valaki ezen rugozzon.
2021. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!