Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érezted már úgy, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy nem a párodat csalod meg a szeretőddel, hanem fordítva?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, de komolyan kérdezem. Van itt aki így éli meg?

Így élte meg? Hogy a szeretőjét csalja meg otthon?

Hogy rossz érzést kelt? Vagy mikor véletlenül belebotlasz a családdal úgy érzed őt árulod el? Mikor lát titeket együtt, összeugrik a gyomrod, mert fájdalmat okozol?


2021. máj. 12. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen,éreztem. a szeretőmbe voltam szerelmes, mégis együtt voltam a párommal. Utána nagyon mocskosnak éreztem magam,mintha meghazudtoltam volna a testem.
2021. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem vagyok egyedül ezzel a furcsa érzéssel.
2021. máj. 12. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy az? ;* Nem haragszom amúgy, úgyis együtt leszünk.
2021. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen éreztem.

Már kétszer is volt ilyen sajnos.

2021. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Én olyat érzek hogy a párom a szeretőm is. Komolyan mintha két különállo ember lenne.


Egyik kimert hideg, nem jo vele élni, a masik meg kihagyhatatlan eufória.

2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4 Mármint kétszer, vagy két szeretőnél? Nekem így még nem volt.


5 Nekem nem mindig kímért, de megmondom őszintén ha fordítva lenne, és én látnám őt a párjával mondjuk egy szülinapi fotón (pont most volt nálunk) hát nem tudom hogy éreznék.


Rendesen rossz kitenni ilyen fotókat, csak hát ugye mivel magyaráznám meg itthon

2021. máj. 12. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen volt ilyen, ekkor szakítottam a "párommal" és összejöttem a szeretőmmel. Azóta a férjem.
2021. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól tetted
2021. máj. 12. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
4-es vagyok. Sok-sok év alatt 4x volt szeretőm (nyilván 4 különböző lány). Ebből 2x volt olyan, ami a kérdésben szerepel. Mert náluk voltak érzelmek is, nem simán szexpartnerek voltak.
2021. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyon rendes vagyok, mert 10 hónapja nem csaltam meg a szeretőm a párommal 🙃🙂😇 F
2021. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!