Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miként reagálnál erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként reagálnál erre?

Figyelt kérdés

A párod tökéletes számodra minden téren.

Egy nap eléd áll, és őszintén, nyíltan, korrektül, és egyenesen közli: Megtetszett neki valaki, és ha az a valaki is belemegy, ő EGY, azaz 1 alkalommal szexelni akar vele. Most az engedélyedet kéri, mert nem akar és nem is tud neked hazudni.


2021. máj. 12. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Kiraknám.
2021. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Menjen, szexeljen, de ne is jöjjön vissza.
2021. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Itt bukna a mutatvány, hogy tökéletes minden téren, mert a legfontosabb téren nem, nem férne ez bele. Így elválnának útjaink.
2021. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Már mehet is. Nagyon szerethet, ha annyit nem tesz meg értem, hogy ne keffentsen meg valakit, aki megtetszik neki. Nevetséges.
2021. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Engedélyt kér, milyen kedves. Mosolyogva belemennék, majd többet nem engedném be a lakásba.
2021. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Akinek van onbecsulese az kirakaja.
2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem mennék bele. Értem én, hogy legalább nem hazudik róla, de nekem ez akkor se férne bele. Nincs bajom azzal, ha mások nyitott kapcsolatban vannak, az ő dolguk, de ez nem az én világom és ha a páromnak fontosabb lenne az, hogy egyszer lefeküdjön mással, mint a mi kapcsolatunk, akkor ezzel vége is lenne.
2021. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Az egy nap a mérvadó. Melyik nap? Pár hónap után? Pápá.

Mondjuk 30 év házasság után már lehet, hogy szemet hunynék. Lehet...! Vagy nem. Nem tudom, még nem volt 30 éves kapcsolatom.

2021. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nincs kérdező.

Mert két lehetséges verzió van:

-vagy ezek után minden x évben rájön ez, és te meg nézhetsz, ki ez a labilis segg

-vagy a nagy tetszés után jönnek a nagy érzelmek felé.


Így is úgy is kuka az ilyen ember

2021. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Megköszönném, hogy elmondta, majd ugyanilyen tisztán elmondanám, hogy ez nekem nem fér bele. Mert attól még, hogy őszinte, nekem nem muszáj elfogadnom a félrelépést.
2021. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!