Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsaló és szerető között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsaló és szerető között működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha mégis összejönnek, akkor mekkora lesz a bizalom köztük?

2021. máj. 16. 00:52
A kérdező szavazást indított:
Általában sokszor működik
Működik egy ideig, de szakítás lesz
Ritka esetben együtt maradnak végig
35 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Fura dolog ez, mert tudja hogy szemrebbenés nélkül csalja a párját. Innentől kezdve nem tudom, hogy miért bízik meg benne. Később akár őt is simán csalhatja ugyanúgy.
2021. máj. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez benne van a pakliban. De mással is, aki nem volt a szeretőd🤷🏼‍♂️
2021. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Én bíztam benne. Egészen addig míg nem láttam hogy színészkedik otthon. Tudom most is, hogy ez csak mímelés, de engem roppantul zavart. És persze fájt.

Ment volna, minden nap egy kisebb halál árán

2021. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Na ez az, ha veled megcsalt valakit, akkor téged is képes lesz megcsalni később, hiszen már profi a hazudozásban. Aki ezek után bízna benne, az nagyon naív.
2021. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

4 Hű de buta gondolat. Miért csalná meg? Igen, aki sorozatosan megcsalja a párját, mert hajtja a vére, igen, de sokan egy rossz kapcsolatból lépnek ki így, vagy próbálnak lépni.

Nézz szét inkább, mint ilyen sztereotípiákat puffogtatsz, mert sokan választják a szeretőt és nem csalják meg.

Egy kapcsolatban ahol így csalnak-egy emberrel hosszabb távon-ott lehet lesz újabb megcsalás, mivel az adott!kapcsolatban hiány van.

Ettől még a megcsaló nem lesz örökre hűtlen minden kapcsolatában, de ha ez valakit megnyugtat

2021. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Én adnék bizalmat, ha vált, és tényleg elvarrja a szálakat. Sosem tudhatod :)
2021. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
5-ös: számomra a te gondolatod a buta. Oké, összejön valaki a szeretőjével és eleinte minden szép és jó. Egy idő után ott is lesznek problémák, hiszen tökéletes kapcsolat nincs. Aki azt mondja, hogy van, az hazudik. És mit fog csinálni egy korábban hűtlen ember? A már megszokott dologhoz fog nyúlni: megcsalja az egykori szeretőt és eltitkolja. A szeretők szeretik azt elhitetni magukkal szerintem, hogy ők különlegesebbek, mint az egykori feleségek és hogy rájuk egyszerűen nem fog ráunni a párjuk, nem lesznek problémák a kapcsolatban. Ez egy szép álomvilág. Egy ember, aki képes hazudni a jelenlegi párjának, képes lesz hazudni a következőnek is. Erre nincs mentség.
2021. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Mondom, hogy bután látod, de nyugodtan fújd. Én személy szerint is ismerek ilyen párt, itt is sokan leírták, hogy a szeretőt választották és már 5-15 éve ők egy pár.

De persze a megszokott megoldás a megcsalás. Nehogy eszedbe jusson, hogy netán egy elhidegült kapcsolatról beszélünk és nem minden megcsaló megy máshoz minden problémával.

Meglepő vagy sem legtöbben már akkor találnak mást, mikor ÉVEK óta nincs rendben köztük semmi, és jön valaki akit megszeret. Ennyi

2021. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

"A szeretők szeretik azt elhitetni magukkal szerintem, hogy ők különlegesebbek, mint az egykori feleségek" 🙄🙄


Te tuti nő vagy, ilyen nincs. Miért hinné? Ezt miből vontad le? Persze hogy sok esetben jobb, mert ha őt választják, ő lesz a párja. De nem jobb. Ő jó párja, az exe pedig nem volt


Én voltam szerető, sosem voltak ilyen kényszeres, versenyzős gondolataim.


Volt olyan akinek a felesége egy szürke egér volt, volt akinek egy szép nő. Ezt megállapítottam és kb. ennyi. Meg ismertem a természetüket tudtam hogy ők miben másabbak.


És ha tetszik ha nem legtöbbjük pont azért hazudik, mert szóba sem jöhet a válás. Közös pénz és gyerek mellett legtöbb férfi meghunyászkodik.

2021. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

És most együtt élsz azzal, akinek a szeretője voltál?

Ezért próbálod ezt ennyire bizonygatni?

2021. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!