Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek higgyek neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki? Van egy ismerősöm aki akivel nagyon sokat beszélgetünk. Ő kezdeményez. Kiderült, hogy van párja és egy gyereke. De azt mondta rossz a kapcsolatuk a párjával. Nem volt köztünk még semmi, de érzem rajta hogy többet akar.

Figyelt kérdés
Szeretőnek szeretne? A nő nem a felesége, nem vette el.

2021. máj. 16. 06:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mindegyik ezt mondja, aztán a valóság sokszor egészen más. Szórakozni akar kicsit veled, vagy mással. Most éppen te vagy kéznél.
2021. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek hinni?

Neked könnyen hazudozik, tud ígérni bármit, semmi tétje. Nem ő lenne az első, aki minden szépet elmond, amit hallani akarsz, csak bejusson a bugyidba. Sokkal többet elárul róla az, ahogy az élete párjával, a gyereke anyjával bánik. Szintén hazudozik, becsapja, és megcsalja. Ha nem veled, hát majd mással. A nagyon rossz kapcsolatához megint csak ketten kellenek, ennyit tud nyújtani majd neked is.

Őszintén szólva még akkor is jobban jársz, ha szeretőnek akar, legalább neked jut a jóból is. De azt nem értem, hogy ha többet akar, akkor te belemész? Szívesen cserélnél a párjával? Örülnél, ha rólad beszél így, miközben épp megcsalni készül? Remélem, legalább arra is panaszkodik, hogy a nője ok nélkül féltékeny.

Az meg egy dolog, hogy nem a felesége. De szerinted a gyereke is csak félig a gyereke, mert nincs papír az anyjával? Vagy miért érzed kevésbé gáznak, ha úgy mászol bele egy család életébe, hogy nem házasok?

2021. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én úgy nőttem fel, hogy a szüleim nem szerették egymást. Gyerekként éreztem, de nem tudtam megfogalmazni. Viszont azt éreztem, hogy becsapnak és ezért nem bíztam bennük. Anyu felé főleg bizalmatlan lettem és ez felnőtt koromban is megmaradt...
2021. máj. 16. 08:18
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyád felé bizalmatlan vagy, de egy foglalt pasas felé nem. Érdekes.....
2021. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak dugni akar néha. Mindig azt fogja mondani amit hallani akarsz, és mindig lesz kifogása, hogy miért nem hagyja el a párját.
2021. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"A nő nem a felesége, nem vette el."

Ez miért lényeges a te szempontodból?

Ja,mert már most önigazolsz..:)

2021. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hinni akarsz egy olyannak, aki annak hazudik, aki otthon várja a gyerekével. Hát oké.
2021. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

#3:

Akkor te vagy a hősnő, aki megmenti attól szegény gyereket, hogy ne kelljen együtt élnie a szüleinek.

Milyen nemes cselekedet! Elvégre egész biztos, hogy jobb lesz neki úgy felnőni, hogy az anyja nevei egyedül, egy fizetésből, az apja tojik a fejére, és van egy mostohája, aki minden láthatást pokollá tesz. Erről még én tudok mesélni. De mesélhetek arról is, hogy a kocsiban vártam drága jó édesapám, amíg ő csalta az éppen aktuális feleségét. Anyám volt a második, érte hagyta az el az elsőt. Összesen négyszer házasodott az öreg, van 9 gyereke, és mégis egyedül öregszik meg.

Én meg azért neheztelek anyámra, mert annyira hülye volt, hogy azt hitte, őt nem fogja megcsalni egy ilyen alak. Azért is, mert hosszú évekig szó szerint nyomorogtunk, mert annyi esze volt, hogy összeállt mindenféle csóróval, akiket ő pénzelt. Meg azért is, hogy utána csak a pénzért hozzáment egy olyanhoz, mint a mostohaapám.

Most meg itt röhögök, hogy mennyi buta nő van, aki önként bújik ugyanebbe a cipőbe, mert azt hiszi, hogy ő annyira különleges, hogy érte megváltozik egy hazug, hűtlen féreg.

2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amikor azt mondják, hogy otthon már nincs köztük még puszi se, pár hónap múlva meg kirakja az asszony, hogy újra terhes.
2021. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp kirakja, hogy eljegyezte egy jó drága gyűrűvel. Főleg lebukás esetén jellemző.
2021. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!