Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy átvert, hülyíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy átvert, hülyített. Lebuktassam a párja előtt?

Figyelt kérdés

Volt egy alakulóban lévő kapcsolatom 2 hónapja. Minden jól ment, csakhogy lebukott, hogy kamu fb-ról beszélgetett velem, és valójában 6 éve van barátnője és van egy pici gyerekük is.

Azonnal szembesítettem vele (először tagadni próbált mindent), aminek során megmondtam, hogy jó lenne, ha a barátnője szemébe merne nézni és elmondani. Habogott valamit, majd egyszerűen otthagyott, és neten írt egy hosszú üzenetet, hogy ne is merjem háborgatni az ő magánéletét, és csak, hogy tudjam, szándékosan választott olyan nőt, aki alkalmatlan komoly kapcsolatra, hogy ne sérüljön senki. Nézzek magamba, és gondolkozzak, mekkora jogom lenne szétrombolni egy családot úgy, hogy engem egy pillanatra sem lehet komolyan venni, és senki nem akart tőlem eddig gyereket, sem 6 éve tartó komoly kapcsolatot, meg, hogy ha apám nem lépett volna le, akkor én is talán egészségesebben szemlélném a világot (tudja, hogy elváltak a szüleim).


Ezek után nekem csak még nagyobb ingerem van elmondani a barátnőjének.

Jó ötlet vagy nem? Nem az itteni válaszok alapján fogok dönteni, de az értelmes válaszok lehet, hogy segítenek a mérlegelésben.



2021. máj. 21. 16:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben mindenképpen lebuktatnám,nem kérdés. Nagyon mocskos módon intézte a dolgait.
2021. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%

Hiába buktatod le, alul szoktak maradni az ilyenek. Nyilván csak leégeted magad és ketten fognak rajtad röhögni.

Sajnos mindig a családnál vannak a lapok.

2021. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj én voltam szerető, de tudtam róla. Volt olyan aki húú de na hadd ne mondjam, de nem árultam el.


De ezt, ezt a férget: simán, és örömmel

2021. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

2Sajnos mindig a családnál vannak a lapok.

Te miről beszélsz?

Nem akarja a pasast csak bebuktatni. hogy ilyen hülye lesz a felesége, hogy ezen nevetgél? kötve hiszem. de akkor magát égeti

2021. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Lehet lepontozni, de én is lebuktatnám. Még ő vádol és sérteget téged... undorító. Az ilyen féreg megérdemli.
2021. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az nem szempont, hogy "leégetem magam", akármi történik, nem érezném magam leégve, max. a nőt nézném h.ülyének +sajnálnám is azért, ha ez se lenne elég ahhoz, hogy lássa, kivel van.
2021. máj. 21. 16:35
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, sok oka van egy megcsalásnak. Én nem ítélkezem. Legtöbb esetben egyszerűen tényleg egy űr, hiány van, és szenved az egyik fél.

De akik így csalnak, azok rutinból, hidegvérrel teszik. Nárcisztikus farkak.

Szóval hajrá

2021. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%

Ha meg még nem is érzed magad leégetve magad, akkor csak cirkuszol, had röhögjenek.

Mikor tanulod már meg hogy nem kezdünk foglalt, pláne nem gyerekes pasival?

2021. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8


Szerintem lejön a leírásból, hogy nem tudtam.

Kamu fb-ról írogatott, és azt mondta, szingli. Véletlenül bukott le.

2021. máj. 21. 16:38
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a díszpéldányt vétek lenne nem lebuktatni.

Hajrá! :)

2021. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!