Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb lett a kapcsolatotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lett a kapcsolatotok a feleségetekkel, miután dobtátok a szeretőtöket?

Figyelt kérdés
Szakítottam a leányzóval, pont amiatt, mert érzelmeink lettek. Van rá esély, hogy jobb lesz az otthoni langyos pocsolya?

2021. máj. 22. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem.

Mitől lenne jobb, ha nem a feleségeddel építettétek a kapcsolatotokat, hanem másba szerettél bele?


Logikátlan.

2021. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez sok dologtól függ. Azért érdemes számításba venni mi vezetett a megcsaláshoz, és miért lettek érzelmeid. Csak varázsütésre nem fog semmi megjavulni. Ahogy a szeretői kapcsolatod sem lett volna olyan varázslatos, ha nem kell bele annyi energiát ölni (csak az elején a megfelelési kényszer vagy jutalmazási ösztön miatt fel sem tűnik, mennyi energia egy új kapcsolat létesítése).


Te ismered a körülményeid, neked kell tudnod, hogy menthető-e a házasságod, vagy csak nem akarod leírni a veszteségeid.

2021. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Inkább a veszteségek tartanak a feleségem mellett. Sajnos nagyon beleszerelmesedtem a szeretőmbe, nem tudom mi tévő legyek.
2021. máj. 22. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Hát kicsit más a dolog de leirom.


Nekem van egy srác akivel hol járunk hol nem hol neki van noje hol nekem pasim hol egymas szeretői vagyunk hol parkapcsolat stb.

Mintha nyitott kapcsolatban lennénk.



Ha azt nézem amig a pasik jonnek mellettem az életemben ez a srac viszont gyerekkoromtol kezdve van az életemben es még 30 év mulva is. De jobana rosszban is mindig valahogy elém sodrodik.


Tehát az oregotthonban is meg fog látogatni valszeg es a gyerekeink is egyutt jatszanak.


Valojában olyan mint egy origo vagy mint egy csaladtag. Azaz az örök fix pont.


Mint nalad a feleség most.


Neha ilyen neha olyan neha sz.r neha elmegy de mégis ő a fix pont.

2021. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A langyos pocsolya otthon nem lesz jobb.
2021. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak érzelmek, de nem azért hagytuk abba. De semmivel sem lett jobb otthon 🤷‍♂️ F
2021. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 miért hagytátok abba végül?
2021. máj. 22. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert majdnem bukta lett a vége 🤷‍♂️
2021. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van gyereketek, hitel stb. ami miatt nem vállalnád a válást?
2021. máj. 22. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Pont ebben a sorrendben. A gyerekek mondjuk már nagyok, de a hitel összetart még 6-7 évig 🤷‍♂️
2021. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!