Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy feleség más férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy feleség más férfival is létesít nemi kapcsolatot, akkor a férjével való nemi élete változik-e és ha igen milyen irányba?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen esetben a feleség változtat-e a házasságon belüli nemi életén? Feltételezem azt, hogy a házasságon belüli nemi élet megfelelő a nő számára és csak kíváncsiságból nyit kifelé.

2021. máj. 24. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Próbál nem változtatni nehogy a férj gyanút fogjon
Kicsit lelkiismertfurdalása van és többet akar nyújtani a férjének
Nem hajlandó nemi aktusra a férjével csak a szeretőjével
Kevesebb szexet akar a férjével
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bármelyik lehet, minden ember más, másként reagálnak miután megcsalták a férjüket.
2021. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy mi a megcsalás oka.
2021. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők általában nem ilyen kíváncsiak. Valószínűbb, hogy mégse olyan elégedett. Akkor attól függ, hogy a mennyiséggel, a minőséggel, vagy egyébbel van baja. A másik lehetőség, hogy érzelmileg kötődik a szeretőhöz. Akkor kevesebbet, vagy inkább egyáltalán nem akar otthon szexelni, de néha ráveszi magát, hogy ne legyen gyanús.
2021. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már 2 éve nem volt szex előtte. Így semmi nem változott 🤷‍♀️
2021. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

“Ha egy feleség más férfival is létesít nemi kapcsolatot akkor a férjével való nemi élete változik-e és ha igen milyen irányba?„


Egyszerübben fogalmazva viszonya van egy másik pasival. Sok esetben a párkapcsolati válság egyik komoly tünete. Nem megfelelő mennyiségű, milyenségű a szex, plusz más egyéb problémák is lehetnek. Emiatt, illetve ennek kompenzálására kerül képbe egy harmadik fél.

2021. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak úgy vagyok képes, ha otthon már évek óta nincs szex. Olyankor én teljesen tisztában vagyok vele, hogy a párom csak érdekből, leginkább lakhatás miatt van velem, mert ha egy férfi évekig szex nélkül is párkapcsolatban marad, ott egyéb érdekek kötik a nőhöz, de nem a szerelem és nem a szex.

A szex elmaradása nálam tünet, soha nem az oka semminek, olyankor a kapcsolatom már menthetetlen. Ez eddig kétszer történt meg velem és ami furcsa, hogy mindkét úriember úgy gondolta, hogy mi még kapcsolatban vagyunk és ki voltak akadva, amiért mással létesítettem szexuális viszonyt. De vannak emberek, akik mesterei az önáltatásnak.

2021. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbál nem változni,de észre lehet venni,általában kevesebbet is akar..
2021. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk több lett a szex.
2021. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!