Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 44 éves férfiként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves férfiként mennyire kínos, hogy első alkalommal szeretőt keresek? Van egy 14 éves lányom, és csak ő miatta nem akartam idáig ezt megtenni. Őszinte válaszokat várok, ne kíméljetek!

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 10:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Azt nyilatkozta minap valaki, hogy 40 felett már semmi sem kínos, hát ki tudja.
2021. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Minek? Váljatok el, 44 évesen még van időd újrakezdeni. 14 éves gyerek bőven van olyan tudatos, hogy tisztában van a szülei elhidegülésével, már mielőtt bedobnád, hogy ez az ő érdeke.
2021. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kinos a jó szó! Amig, közlöd ezt előre a felesegeddel, meg a leendő szeretőddel, hogy mi az ábra, akkor nem vagy egy gerinctelen féreg
2021. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Szeretőt keresni minden életkorban kínos. Én személy szerint jobban elítélem, mintha "csak jön". Olyankor legalább enyhítő körülmény, hogy nem vette észre, hogy egy fos a házassága, amíg rá nem döbbentette mondjuk egy kolléganő. De amikor az ember keres, akkor pontosan tudja, így viselkedhetne korrektül is, de nem teszi. Elválhatna. 14 éves gyereket meg már kifogásnak se lehet használni. Az ilyen nem is kínos, hanem szánalmas.
2021. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:


Nem, hogy tudatos, de látom rajta, hogy neki is jobb lenne, ha elválnánk. Csak nagyon apás, és az anyját nem annyira szereti. Váláskor pedig 99%-ban az anyának ítélik a gyereket. Nekem meg már nagyon tele a hócipőm, hogy évek óta nem tudok intimebben együtt lenni egy nővel, ugyanis a feleségemtől már teljesen elhidegültem. Ezért terveztem azt, hogy az elkövetkező időre (amíg felnő), kellene valaki, akivel utána komolyabbra is fordulhatna a téma.

2021. máj. 30. 11:04
 6/31 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak:


Pontosan így érzem én is. Ezért lehet, hogy jobban teszem, hogy minél többet vagyok egyedül, távol minden kisértéstől. Furcsa, de nekem most ez tűnik megoldásnak.

2021. máj. 30. 11:09
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért 14 évesen már van beleszólása, hova kerül, főleg, ha anyagilag az anya mellett nem lenne biztonságban vagy ilyesmi.

Én is 14 voltam, amikor váltak a szüleim, de már évekkel előtte éreztem, hogy nem jó házasság, megkönnyebbülés volt. Apukám lépett ki végül, anyukámat eléggé megviselte, de ott volt legalább a remény, hogy talál jobb párt magának. Nem hibáztatom egyikőjüket sem, nem gondolom, hogy miattam benne kellett volna maradniuk.

2021. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

#2-es vagyok

14 évest simán neked ítélnek, ha az anyjával nem jó a kapcsolata, 4 évest biztos nem. Kösd fel a gatyád, és kezdjetek új életet!

2021. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%
Szia kérdező! A többiek is írták már, egyetértek: a 'kínos' nem jó szó. A praktikus/célszerű/előremutató kifejezésekből választanék a helyedben, és mindenképpen kerülném a erkölcstelen/gerinctelen/aljas/sunyi, stb. kifejezéseket. Engem itt meg szoktak lincselni a többiek, de szerintem ez nem igazán erkölcsi kérdés, mert ha az lenne, fel se merülne benned. Én is kapcsolatban élek és szűk fél éve szeretőt tartok, ami az én esetemben praktikus. De a Te helyzetedben még valóban időben vagy ahhoz, hogy 44 évesen új életet kezdhess, kettesben a lányoddal és kereshesd azt, akivel érdemes lenne újrakezdened.
2021. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Majd rájön a lányod, hogy félrelépsz, és egyből nem okoz gondot, ha nem veled marad.

Pont ez a legrosszabb kor ilyen szempontból. Óriási az igazságérzetük. Mindent feketén vagy fehéren látnak. Nem érti a férfi-női kapcsolatokat. Esetleg épp először szerelmes, vagy csalódott. Mindent lerombolsz benne, ha kibukik a dolog. Te vagy a szemében "A Férfi".

Arra se számíts, hogy ha nagyobb lesz, könnyebben fogadja. Egy barátom bevett több marék gyógyszert, mikor derült égből villámcsapásként érte, hogy válnak a szülei. Szerencsére túlélte.

2021. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!