Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt férfiak és nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férfiak és nők! Milyen előzetes jelei voltak annak, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy megváltozott a partneretek habitusa, vagy újfajta frizurát vágatott magának. Esetleg más parfüm, illetve kevésbé volt érdeklődő? Netalántán elkezdett beszélni egy új nőről/férfiról, akit megismrert valahol, és hogy milyen nagyszerű ember? Ha kérhetlek titeket, aránylag részletes leírást szeretnék, meg egy kort is :)

2021. jún. 2. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A külsejére jobban odafigyelt. Mármint nem volt ápolatlan sem igénytelen, de hirtelen csak a több tízezer ftos parfüm volt a jó meg a tízezer ftos póló. Ezen kívül a viselkedése változott meg. Hirtelen minden baj volt amit csináltam, soha semmi nem volt jó. Minden miatt belém kötött. A telefon meg a laptop érdekesebb lett mindennél, hajnalig bújta a messengert. Amit eddig nem védett jelszóval, arra rakott. Szóval elég bénán csinálta. Magát buktatta le.
2021. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
93%
Nálunk pl ez volt, amit írtál: az egyik kollegáról felettébb sokat kezdett el beszélgetni...aztán 1x megleptem, elémentem a munkahelyére, és lám csak lám, kishíján kézenfogva jöttek ki :D
2021. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Semmilyen! A felvetéseid nagyon naívak. Parfüm, frizura nem jelent semmit. Az meg, hogy elmesélje, hogy kivel akar megcsalni nonszensz.

Hazajött, és elmondta, hogy összejött a kollégája testvérével, tudtam, hogy jár hozzájuk, eszembe sem jutott, hogy ezért.

Kor: 27

2021. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

1.vagyok.

Azt kihagytam, hogy kolléga volt a csaj. Az exem haverja hívta fel még a figyelmem, hogy fura dolgokat mondott. Én is ott dolgoztam, egy kocsival jártunk hárman. Műszak végén mindig rá kellett várni akár fél órát is. A haverja meg elkezdte mondogatni, hogy jaj az xy megint el van foglalva mással, meg ilyenek. Egyszer kérdeztem, hogy érti ő meg mondta, kérdezzem meg ezt a jómadarat aki megint megvárat minket.

2021. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem kívánt már engem, minden kifogást kitalált, miért nem jó most neki épp a szex. Aztán feltűnően sokszor nem tudott velem jönni programokra, pedig előtte együtt jártunk rájuk.

Amúgy egészen amatőr módon bukott le: Egyszer elutaztam hétvégére, ő nyilván nem tudott jönni valami miatt. Mikor visszajöttem, észrevettem, hogy a fél hete (általam) vett gyertyák, amit az ágy mellé tettem az éjjeli szekrényre, meg voltak gyújtva.

2021. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

elkezdett edzeni (úszni és futni, nem volt teljesen tunya típus, de így konkrétan rendszeresen nem mozgott), állandóan a telefonját bújta, még az orrom előtt is (mondjuk ez meg amúgy is jellemző volt rá), viszont levédeni nem védte le és nem vigyázott rá durván. Emiatt egy darabig nyugtattam magam, hogy biztos csak a szokásos unott mánikus nyomkodás... Mivel nem éltünk együtt, viszonylag nyugodtan tudta intézni a dolgait, ráadásul mindig felvette a telefont, bármikor is hívtam, lerázni sem akart.

Aztán idővel elkezdte húzni a száját erre-arra, kedvetlen volt, unott (a szex akkorra már kicsit amúgy is ellaposodott...), ez meg nekem nem tetszett, szóval én is húztam a számat és unottá váltam (nem vagyok az a típus, aki elkezd kapálózni, ha a másik elméletileg ok nélkül furán viselkedik tartósan, persze szerveztem programokat, érdeklődtem, van-e valami baj, de ugye mindig az volt a válasz, hogy dehogyis). Így utólag amik kiderültek, azoknak a töredékét sem sejtettem, és máig állítom, hogy nagyon elvetemültnek és nyomozósnak kellett volna lennem, hogy rájöjjek - pedig nem tartom magam naívnak. Aki miatt konkrétan elhagyott, a baráti társaságunk tagja volt, és soha nem gyanakodtam rá, eléggé arculacsapás volt, mikor rájöttem. Utólag persze összeraktam, hogy sokszor átjárt hozzájuk, mikor én nem értem rá vagy hazamentem (másik városba), de mindig az volt a szöveg, hogy összeröffenés van (többen a társaságból). Mivel ez is jellemző volt (mármint hogy valóban a társasággal beültek ide-oda, átmentek egymáshoz stb), a csajra egyáltalán nem gyanakodtam. Miután szakítottunk, akkor belementem egy részletes nyomozásba (... tipikus női dolog :D), de egyáltalán nem jutottam eredményre, véletlenül jöttem rá később, hogy mi is az igazság. El se akartam hinni, hogy ezért hagyott ott... de jobb is, nem az én gondom a beteges, megcsalós természete ezentúl (ez meg a történet többi része, amit feljebb említettem).

2021. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélt közös célokról,olyan beszéde vot mintha valaki más adná a szájába a szavakat.Szokásos szöveg,nagy a stressz a munkahelyen,ja vasárnap is meg neki nincs élete.Későn járt haza,ruha egyből a mosógépbe és nem a szenyesbe.Szex után ami fél perc ha vot rögtön felpattant és ment zuhanyozni,mintha mosná le amit tett.De van még sok,ha nagyon figyelsz úgyis rájössz,összeáll a kép.
2021. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*volt :)
2021. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Attól hogy megcsaltam a párom, még este ugyanúgy kívántam mint előtte! A szex még a 2 nőtől sem volt sosem elég! És nem irányult a pár ellen, csak a vágy, az új varázsa hajtott!

F/60+

2021. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
tágabb volt a puncija, ha hozzá értem akkor elment aludni a másik szobába !
2021. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!