Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hónapok óta tartó viszony. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta tartó viszony. A másik félnek, hogy hogy nem tűnik fel, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Az ilyen nem foglalkozik a párjával vagy struccpolitika? Vagy ennyire vak?
2021. jún. 3. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
6 éve vannak együtt, a nőnek 3 hónapja viszonya van. A férfinek semmi nem tűnik fel belole. Szerintetek? A férfinek 100%hogy nincs senkije a nő mellett
2021. jún. 3. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élnek egymás mellett,mint a lakótársak.
2021. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy feltűnjön? Otthon lehet, hogy még jobb is, mint előtte, de lehet, hogy semmi változás nincs.
2021. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, feltűnt. Jobban szerettem bárkinél, bárminél. Csak úgy tettem, mintha nem tudnék semmit. Az se érdekelt, ha megcsal, csak maradjon velem. Tudom, szánalmas.
2021. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 ja és ilyenkor kéne egy kicsit erősnek lenni.Nem jobb ő semmivel csak több az önbizalma és ráadásul egy szemét.
2021. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek csak azt veszik észre amit észre akarnak venni....

Elhisznek bagatel alibiket stb

2021. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Érzi ő biztos, hogy mi a helyzet. Csak szemet huny felette... csak ő tudja, miért.
2021. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi jele nem volt, hogy kavar meg írkál egy közös barátunkkal.

- elment dolgozni 8-16-ig, hazajött

- heti 2x üzleti úton volt (neki kellett felügyelnie egy vidéki projektet, és ott volt, mert küldött képeket is, hogy mit csinál)

- hétvégente közös haveroknál voltunk, ahol a csaj is ott volt, de totál pókerarc mindkettejüknek, semmi plusz kontakt


Egy véletlen félrement üzenet buktatta le, amit akár nekem is írhatott volna, csak a megszólítás volt nagyon gyanús.

Persze tagadta, és akkor még nem is volt semmi fizikálisan, de már hónapok óta flörtöltek.

2021. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy viselkedett otthon, nem vonult el, nyíltan sosem telefonozott, vagy mikor beszélt a csajjal akkor előttem tette és tök random dolgokról, pl mit vigyünk a hétvégi grillhez, ilyenek.
2021. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!