Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőddel való szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőddel való szakítás után mennyivel kívántad újra otthon a szexet?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Pont annyira mint előtte... ha a kifele kacsintásra a szándék és a tett már megtörtént attól otthon nem fognak rendbe jönni a dolgok. Ez csak két szerető közötti váltás, nem pedig a kapcsolat megjavítása.
2021. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmikor, rég túl voltunk ezeken a körökön, 3-6 havonta egy kis reszelés.
2021. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
En otthon mar egyaltalan nem kivannam. Es a szeretommel sem onkent szakitottam, gondolom. Ha mar a megcsalt fel szenved, szenvedjen minden szereplo.
2021. jún. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, minden úgy van mint előtte, ritka pillanatok.
2021. jún. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán kívántam már előtte se, utána meg végképp nem. Most már 11 hónapja egyáltalán nincs szex otthon. F
2021. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagy változás nem volt, szerető alatt is ugyanúgy szexeltem a nejemmel, mint előtte vagy utána.
2021. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy rovid ideig jobban, de ez par het alatt ujra visszacsökkent 0-ra kb.
2021. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
2 hónapja szakítottunk (összesen csak 4 alkalommal voltam együtt a szeretőmmel), de egyáltalán nem élvezem azóta itthon a szexet, teljesen kihalt belőlem minden vágy. 45/N
2021. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is vágytam volna a szexre otthon, csak nem volt. Ezért lett szerető. És újra. De otthon utána sem, pedig szerettem volna.
2021. jún. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!