Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy hazas nonek megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hazas nonek megtetszik egy hazas ferfi, es a ferfinek is feltehetoen tetszik a holgy, akkor kinek kell eloszor lepnie, hogy kialakulhasson ismerkedes?

Figyelt kérdés

Meg kell varni, hogy a ferfi lepjen, barmennyire is fel az elutasitastol, vagy inkabb a no tudassa eloszor, hogy reszerol van lehetoseg az ismerkedesre?

Nalatok hogy volt? :)



2021. jún. 13. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Hogy őszinte legyek, már nem emlékszem hogy ki tette meg az első lépést. De mind a ketten ki voltunk éhezve valami újra. F
2021. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Elobb szakitani kene a "hazastarssal", erkolcsileg jobb lenne.


Utana lehet bulizgatni, meg 18 eves modjara kefelgetni jobbra balra.

2021. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Akár szabadok, akár függetlenek a nőnek kell jelezni, hogy nyitott az udvarlásra. Amúgy a férfi részéről csak kéretlen nyomulás lenne.

Kényesebb szituációkban ez hatványozottabban így van.

2021. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Én csak azért mertem lépni, mert volt egy pont, amikor meglátott kiöltözve és kiszaladt egy önkéntelen bók a száján, de kb. földbe gyökerezett a lába tőlem. Az a helyzet, hogy én akkor már neki öltöztem, ragyogott az egész arcom, de ekkora hatásra nem számítottam. Emiatt mertem olyan 2 hónap múlva írni neki egy privát üzenetet, amit megelőzött 1-2 óvatos like Fb-on. (Persze van aki szerint ez semmit se jelent.:D) A privát üzenet abszolút semleges volt, egy megosztásával kapcsolatos, amiről korábban beszéltünk. Eléggé túlreagálta csókos smile-kkal, én meg megköszöntem a sok puszit. Valahogy így kezdődött. Nem lett belőle soha szex. Kb. belehaltam, de végső soron nem bánom, hogy még egyszer ilyen őrülten szerelmes lehettem, mielőtt megöregszem és meghalok.
2021. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja, a privát üzenetet megelőzte egy hónappal korábban egy dal, amit csak úgy megosztott Fb-on és amire válaszul 2 nap múlva én is megosztottam egy dalt és másnap bejött a munkahelyemre és két szót nem mertünk egymáshoz szólni, de én majdnem elájultam. Ő volt az egyetlen férfi az életemben, akivel dalban és versben beszélgettünk. Néha úgy éreztem, a gondolatait is érzem.
2021. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
5# tiktok videókat is küldözgettetek egymásnak? Az a kommunikáció felső foka manapság...
2021. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Megérkezett a lepontozó brigád 🙂🙃😇
2021. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Házasként nem kellene ismerkedni, kivéve ha ez már válófélben levést jelent és csak jogilag vagytok még házasok.


Ellenkező esetben ez elég undorító a házastársaitokkal szemben, kivéve ha nyitott kapcsolatban éltek, érdekházasság vagy menekültök a bántalmazó házastársaitok elől és egyiket a férje a másikat a felesége terrorizálja.


Minden más esetben erkölcsileg és morálisan problémás ez a tett.

2021. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Majd lesztek ti is szerelmesek még házasságban, amiből már nem lehet kiszállni, pl. mert gyerek van. Utána majd beszélgethetünk.

Lehet köpködni, őrült szerelem volt és nem feküdtünk le egymással. 3 pokoli év, és nem rajtam múlt, hogy nem lett belőle szex. Leszarom a gerincemet meg az egészet.

2021. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

9.


Ezt nevezik felelőtlen gyerekvállalásnak. Sokan ripsz-ropsz 2-3 év ismeretség után már gyereket vállalnak. Taktikai hiba.

2021. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!