Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsaló fél miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsaló fél miért nem akar hasonlítani a régi énjére?

Figyelt kérdés
Új haj, ruhák, viselkedés, új kinézet...
2021. jún. 17. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Na ez érdekes,szerintem így akar megváltozni.De belül rohad.
2021. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
El akar távolodni a régi énjétől, könnyebb kezelnie így a tudatot, hogy mit követett el. Hiszen az az "énje" nem is ő.
2021. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert megújult a szeretője mellett.
2021. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.


Azért nem akarok hasonlítani a régi énemre, mert szeretnék változni, változtatni magamon és elnyomom magamban azt az érzést, hogy félrelépjek. Nem szeretnék senkit se belehúzni egy szeretői státuszba és a párom sem szeretném megbántani ezzel. Illetőleg magam nem szeretném megalázni azzal, hogy egy adott illetőnek csak szexre kellenék. Bizonyos emberek elő tudnak olyan "ént" előhozni a másikból, amit kevesen tudnak, bár az is ő. Inkább akkor lezárom az amúgy is halott kapcsolatom és amikor jön egy ember az életemben, akkor legalább tisztán bele mehetek egy esetleges kapcsolatba. Így tiszta sor.

2021. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ja és viselkedésileg alapjáraton egy vissza fogott, szégyenlős, félénk vagyok. Csak valamiért olyan hatással volt rám az illető, hogy teljesen kifordultam magamból és őrült dolgokra voltam képes. Holott nem szokásom olyanokat tenni. Viszont elfogadtam, hogy valahol mélyen az az "énem" is én vagyok. Azóta se jött elő. Most az az illető azt gondolja rólam, hogy egy ilyen könnyűvérű nő vagyok, aki bármikor bárkivel megcsalja a párját. Igazából nem is értem, akkor miért tettem azt amit.


4*

2021. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
A megcsalás általában a megszokás miatt szokott lenni... hiányzik az izgalom, az úhdonság, és kompenzál. Többek közt akár ezzel is
2021. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös akkor te megcsaltad a párod vagy nem?
2021. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!