Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem érzek semmit a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzek semmit a szeretőm iránt csak szimpátiát és vonzalmat akkor miért álmodtam vele ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy frissen osszejottunk, és az utcán sétáltunk kezenfogva és nagyon izgatott voltam.



Nem én tényleg nem érzek iránta semmit. Vagy most saját magam is becsapom? De egyszerűen nem érzem azt a szerelmet. De akkor ez mi?!


2021. jún. 22. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az álmod azt mutatta meg, ami ebből a szeretősdiből hiányzik. Te ezt az érzést keresed, és nem a szexet.
2021. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 harebell ***** válasza:
100%
Ha szeretőd van, gondolom, nem jó a kapcsolatod. A szerető a szexet pótolja, de ettől még vágysz a romantikus intimitásra, szerelemre is. Ez ezt a vágyat tükröző álom volt, akár véletlen is lehet, hogy pont vele. Se romantikus, se szexuális álmokhoz nem feltétlenül olyat választ a tudatalattink, akikkel ténylegesen is szeretnék megélni azt. Nyilván nincs kizárva, hogy vannak érzelmeid kialakulóban, de ennyiből nem kell egyből erre következtetni.
2021. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg az vagy,csak elnyomod magadban.
2021. jún. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!