Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak,nektek hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek hiányzik a szeretőtök?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 16:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Nincs nap hogy nem gondolok rá. De ez van.
2021. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hiányzik 🤷‍♂️
2021. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen. Nagyon sokszor gondolok rá.
2021. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%
Szintén. . . Nincs nap, hogy ne gondolnék rá és a régi villám-menetekre a kocsiban, erdőben, áruházak próbafülkéjében. De ez elmúlt sajnos.
2021. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát én meg csak fantáziálok az ilyenekről! Szerintem prostizás lesz a dologból, ott nincs felesleges kör, jópofizás, pofára esés. Nem kell 50 nővel ismerkedni ahhoz, hogy talán egy összejöjjön, nem kell hónapokig levelezgetni(99%-ban feleslegesen), nem kell szerelmet vallani, nem nyúz azzal hogy váljak el, nem lesz csalódás az egész.
2021. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
#15:logikus a gondolatmeneted, ezt férjes, szeretőt tartó nőként írom- bár más miatt választanám a prostit.:) Én csak szeretőt kerestem, lehetőleg nős férfi személyében. Megtaláltuk egymást, tart a viszony, viszont egymásba szerettünk. Mindketten nyüglődünk, mert a szerelmet nem akartuk, de most már nem tud kiszállni egyikünk se. Most már nekem is több eszem lenne: én is inkább férfi masszőrhöz mennék szexmasszázsra.:(
2021. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam a szeretőzést, de nagyon nehéz pálya. Az a baj, hogy extrém nagy az olyan nőkre a kerest, akik csak szex és semmi más. Én hiába vagyok iskolázott, jó egzisztenciális háttérrel, káros szenvedélyektől mentes, kommunikatív stb. személy, ha a szeretőzés a külsőről szól. Egy ilyen nőre több 10, vagy akár 100 jelentkező is akad, főleg az internet világában. Vagy 15 nővel beszélgettem már, de sosem lett semmi az egészből. Mindig jön Mr. Szépfiú, aki viszi a főnyereményt. A nők simán tudnak válogatni ennyi jelentkezőből, általában tényleg az van, hogy pár férfi lenyúlja a teljes piacot, ezt a viszony.hu-n tapasztaltam amikor regisztráltam magam nőkét 5 accounttal. Annyira felbosszantott a dolog, hogy kifizettem 5 prémium tagságot. Képzeld el, 1 bp-i és 4 vidéki nőt személyesítettem meg, és mind az 5-nél szinte ugyanazok a férfiak jelentkeztek be. Ezek közül is volt 1-2 ügyeletes nőcsábász. Igent mondtam az egyiknek minden accountommal, persze azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen, nem akar többet, meg hogy is képzelem én el róla. Megbeszéltem vele találkozókat, persze egy azon időpontra az összeset, és csak az egyiknél volt jó, a négynél már nem ért rá. Akkor az új időponttal ugyanez történt. Egynél jó háromnál nem... stb. Meg volt mind az 5 a végére. Hihetetlen, hogy a pasi egyhéten bevállalta mind az 5-öt, holott azt állította hogy nős. Nevetséges az egész. ezek után töröltem is a valós férfi regisztrációmat.

Szó szerint vannak olyanok, akik a nők bálványai külsőre. Én férfi szemmel is szupernek értékelem őket, ezekkel egy átlag halandó férfi nem veheti fel a versenyt. Magasak, izmosak, igazi latin szerető típusok. Ha egy nő csak szexet akar, akkor ők a befutók. Az megint más dolog, hogy a nőknek azt tudniuk kell, hogy ő mellettük még 10-20 nőt ápolgatnak. Sajnos a net világa nekik kedvez, online bármikor rájuk lehet találni.


Innen a gyk-ról is voltak levelező partnereim, akiknek elmondtam hogy nős vagyok, nulla szexuális élettel, ami nem a rossz emberi tulajdonságaimnak köszönhető. Kifejezetten házas nők érdekelnek, akik ugyanilyen problémával küszködnek. Sosem lett az egyikből sem semmi, valamiért mindig volt egy tartalékos szerető, aki hirtelen előjött a sötétből. A hosszas levelezéseknek meg az volt a vége, hogy belémszerettek páran, ami ott meg is pecsételte a továbbiakat. Én az elején kijelentettem, hogy érzelmekről szó sem lehet, a válást elő nem hozhatja egyikünk sem, a másik magánélete tabu. 3-5 hosszabb levél hogy mégis tudjuk kik vagyunk, fotó csere, személyes találkozás majd szex. Részemről ez lenne a reális. Azt sem értem, miért kerítenek egyesek ekkora ultra nagy feneket magának a szexnek. Egy oldalról azt mondják, hogy már az első randin mehet a szex, felnőttek vagyunk. Ráadásul nem is akarunk belemászni a másik életébe. A másik oldalon meg hujuj, ajajaj, a szex valami extrém bensőséges dolog, oda valami galaktikus erőknek kell igent mondaniuk hogy legyen belőle valami.


Én a magam részéről már nem erőletetem a dolgot, személyesen esélyem sincs ismerkedni nőkkel, a netem meg ugyancsak nulla az esélyem az óriási túlkínálat miatt. Pont ezért gondolkodtam el a prostikon, szét is néztem ilyen jellegű oldalakon. Azt látom, hogy van is pár csinos nő rajta, akikkel nem kell felesleges köröket futni. Oké, pénzbe kerül, de korrekt az üzlet. Amíg akár itt a gyk-n hetekig levelezgetek, emiatt összességében 10-20-30 órát pazarolok el valószínűleg teljesen feleslegesen, kiadom magam, az életem, megnyílok érzelmileg, a prostiknál meg egyszerűen megmarad az erős szexuális vágy, amit ott és akkor maximálisan kiélhetek. Több heti levelezés után már ott tartok, hogy csökken a vágy, sőt el is illan, mivel már érzem hogy veszett fejsze nyele a dolog.


Ha már itt tartunk, akkor én arra szeretnék választ kapni az ilyen nőktől, hogy ténylegesen mit is keresnek? Csak egy pozitív visszajelzést egy ideg férfitól? Vagy csak jól esik kibeszélni magukból a kimondatlan szavakat? Vagy csak tesztelnek, próbálgatnak, amikor mellettem 4-5 másik férfival is beszélgetnek? Vagy csak a rejtett vágyaikat élik ki levelező formában? Vagy igazából nem is gondolják komolyan, csak szórakoznak?


Volt aki számonkért azért, hogy hát én minek levelezek ennyit, már régen a tettek mezejére kellett volna lépnem. Igen? Na és hogyan, amikor végig a megközelíthetetlen, az erkölcsösség mintaszobrát alakította?


Nem, a szerető nem ilyen. 2-3 levél, találkozó. Ha ott szimpatikus, akkor azonnal szex. Majd ezek után lehet dönteni. Bakker, 40 felett ne szórakozzunk már a másikkal, azért illő lenne erről tájékoztatni az illetőt.

2021. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Van amikor nagyon hiányzik, és van amikor egyáltalán nem. Mehetnék hozzá, mert szabad a pálya, de bizonytalan vagyok, mert egyszer már majdnem megégettük magunkat.
2021. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
#17:Nőképnt én is azt tapasztaltam, amit Te leírtál a női regekkel...Igen, nekem is az volt a benyomásom, hogy sok férfi párhuzamosan több nőt szédít és akar lefektetni. Én ezt nem akartam, a fertőzésveszély miatt- OK, gumi, de akkor is. És igazad van, nőként rengeteg levelet kaptam, több százat, abból mazsoláztam. Persze, volt értékelhetetlen is, mert nem a fiamat kerestem és nem is gruppent. ost minden esetre van ey stabilnk tűnő szeretőm, gyakorlatilag pontazon elképzelés alapján, amit Te is leírtál. De valóban sok -sok órám van a projektben.:) Kitartást neked! Kíváncsi lennék, hogy hogyan döntsz végül: szerető vag prosti? a válással én is úg voltam, mint Te, én se akartam válni és a szeretőm se akart. Most annyi a változás, hogy egymásba szerettünk és így nbem akarunk válni.:(
2021. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A prostik mellett döntöttem. Ahogyan tapasztaltuk, több száz férfi próbálkozik. Nem leszek sóher, nem akarok ingyenszexet, nem is az ingyenességről szólt volna nálam. Valamennyire a közös cél lett volna inkább, és hogy emberileg passzoljunk. Mivel egy nőre legalább 500 kiéhezett férfi jut, amiből 450 egy utolsó tróger paraszt, így már csak magam miatt sem fogok beállni a sorba. Én többnek érzem magam, és ez nem nagyképűség. Láttam, hallottam hogy rengeteg pasi csak azért akar a nők kegyeibe férkőzni, hogy lehúzza őket anyagilag, hogy legyen hol laknia. Ezek meg minden fronton bepróbálkoznak.


Én egy intelligens és diszkrét ember vagyok, kikérem magamnak hogy ehhez a táborhoz gondoljon valaki. Tipikus szépfiú sem vagyok, így a sorsom ezen a téren meg is pecsételődött. Mivel az intelligencia egyik alap pillére az alkalmazkodás, így alkalmazkodom a helyzethez. Pénzem van, a heti egy prostit játszva kifizetem, ahol tényleg arról szól a dolog, amire vágyom. Egy szerető jobb lett volna az tény, és nem a pénz miatt. Azt is belátom, hogy a szerető és az én lakhelyem max. 10km-re legyen egymástól, ez a 250km-re lakom felállás sem vezetne sehova.

2021. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!