Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak,nektek hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek hiányzik a szeretőtök?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20:Igen, értem, amit írsz, egyet is értek vele, én is pont így gondoltam.

Drukkolok.

2021. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21. Köszönöm, de nincs miért drukkolnod! A fizetős szex az adott, és ami igaz, már nagyon rám is fér. Az a minimális ami összejön otthon, az annyira alja és kényszer, hogy egy prosti maga lesz a megváltás, főleg ha barátnő feelingeset választok. Semmi extra fétisem sincs, nekem bőven elég egy normál menet az ágyban úgy, hogy a nő mozduljon meg. Az éves szinten az a pár vergődés egy fadarabbal már le amortizálta a szexualitásomat.


Azt viszont sajnálom hogy csődöt mondtam a szeretőzés frontján, de az élet nem áll meg. Amit megtanultam, hogy félre kell tenni a figyelmes jófiú stílust, aki figyelmes, megértő. Ez a pálya egy dzsungel, ide nem az kell!

2021. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22:OK,a fizetős szexszel nincs technikai probléma. De érzelmi se lesz? Ill a szeretős feelingű prosti piszok más, mint a szerető. Én nem adnám fel a helyedben a keresést.
2021. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jo kerdes, tetszik!


No vagyok, szereto es imadom.

2022. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egy nő több száz férfi közül válogathat! Még jó hogy imádod. Ha nem jön be az egyik, jöhet a következő. Férfi oldalról nézve meg akkor van szeretőd, ha egy nő kiválaszt. Óriási a különbség!


Ha lenne szeretőm biztosan hiányozna, mivel ő lenne a testi-lelki esszencia. A feleség meg a lemondás-elutasítás esszencia. Szerinted akkor itt mi a kérdés még?

2022. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
El kell ismernem, a 25nek igaza van. No vagyok én is imádom, és szerencsére a szeretőm is.😀
2022. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tudom, sajnos női regisztrációval kalózkodtam egy darabig. Hihetetlen az az áradat amit egy nő kap. Már több mint egy éve nem léptem be vele, de a mai napig is jön legalább 5 levél hogy XY írt üzenetet. Pedig szándékosan egy teljesen átlagos random női fotóval van az adatlap. Meg is bánzam, mert vagy 50 pasival beszélgettem, és olyanokkal akikre a kutya sem kíváncsi. Szegények azt hitték hogy egy nővel beszélgetnek, viszont adtam nekik egy kis reményt.


Egyébként egy nő mi alapján dönti el, hogy a több száz férfi közül kit választ? Csak azt ne mondjátok hogy a külső nem számít! Erre meg azt a példát tudom felhozni, hogy ugyancsak van egy kamu regem egy vonzó férfi fotójával, az adatlapomon szinte alig van adat. Ha csak annyit írtam egy nőnek hogy "szia", 99%-ban egy napon belül jött a válasz hogy "Szia!", majd ők kérdeztek hogy ki vagyok, hogy vagyok, ismerkedjünk, mik a céljaim stb.


Az eredeti adatlapommal meg egyedi és normális leveleket írtam, kb. 100-at, és egyre sem jött válasz vagy vmi reakció. Pedig bőven eladható vagyok, sosem volt panasz a külsőmre. Viszont azt vettem észre, hogy ma már csak az extra jó pasikra van kereslet... mint szerető. Na olyan nem vagyok! Ami fura, hogy bőven-bőven átlag alatti nők is simán megkapják ezeket(persze csak egy menetre), és így ezek a nők is hozzá szoknak ahhoz, hogy csak az ilyeneket vegyék észre.


Ha egy átlag 40 feletti férfinek módjában állna szeretőt tartani, akkor én 100%-ra veszem, hogy a 80-90%-uk benne lenne. Csak azért nem tartanak, mert semmi esélyük rá. Ultra fos házasságokban meg csak szenvednek és beletörődnek hogy már sz*rt sem érnek. Durva kifejezés de ez a legtalálóbb rá.

2022. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!