Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi más nővel találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi más nővel találkozgat, mert rossz a kapcsolata, majd megjavul a kapcsolat közben, akkor a másik nőt elküldi?

Figyelt kérdés
Sok volt a vita, a feleség féltékeny volt, a férfi pedig talált egy másik nőt, de végül valahogy mégis megjavult a kapcsolata, újra tökéletes minden. Ilyenkor az új nőt elküldi a férfi? Vagy megtartja szeretőnek? Járt már így valaki?
2021. jún. 25. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy férfi már más nővel találkozgat, akkor utána az a kapcsolat már sosem fog megjavulni, mert nincs is hova megjavulni, mivel a kapcsolat eleve szar volt ha ide futott ki. Így max ezt az eredeti langyos víz állapotot lehet visszahozni, amit hát nevezhetünk javulásnak,de lényegében nincs sok értelme. Ha el is küldi azt akivel találkozgatott, még semmire sem garancia, majd találni fog mást helyette, akivel találkozgat, a kapcsolatát meg csak kényelmi szempontból tartja meg.
2021. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen küldi el a másikat....

embere válogatja🤷🏻‍♀️

2021. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Itt most felmerül azért a kérdés, hogy mennyi igaz abból amit a férfi mondott? Mert ugye a pasik nem feltétlenül mondanak igazat a kapcsolatukról, ha arról van szó, hogy becserkésszenek egy nőt. A nő meg elhiszi, hogy a pasinak szar a kapcsolata, és annak reményében, hogy esetleg majd őt választja, belemegy a szeretői viszonyba. De ettől még a pasinál simán lehet minden rendben otthon. Ez esetben viszont csak az a kérdés, hogy a nő meddig vállaja a szeretői státuszt, és nem szeretne idővel több is lenni mint egy dugópajti.
2021. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy mindenkinél más. Így, hogy nem ismeritek ezt a férfit, nem tudhatjátok, tisztában vagyok vele. Hasonló válaszok érdekelnek, mint 1es.
2021. jún. 25. 20:19
 5/16 A kérdező kommentje:
3 tényleg rossz volt, többször külön költöztek, rengeteg vita volt, sokszor akartak válni.
2021. jún. 25. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pl a volt férjemnek volt egy kis fiatal szeretője, ő szerintem a mai napig meg van győződve róla, hogy én egy rémes banya vagyok és tönkretettem a lángoló szerelmüket. Ugyanis azt elfelejtette közölni a kislánnyal, hogy könyörögött nekem is és neki is.
2021. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 értem, de ti is külön költöztetek többször, és veszekedtetek folyamatosan?
2021. jún. 25. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt sok program, minőségi idő, minőségi szex. Abban is újdonságok, stb. Nem mondanám, hogy szar volt a kapcsolatunk. Ha a barátaim körében szétnézek, fele annyi dolgot nem éltek meg együtt, az otthon fetrengésen kívül kb semmire nincs igényük. (ezzel nekem semmi bajom, csak nekem nem élhető életforma ez)

Szóval, mi rengeteg mindent csináltunk, hogy ne hűljön ki a kapcsolat. Az utolsó pillanatig láttam a ragyogást a szemében, amikor rám nézett. Mégis elkezdett egy kolleginával ismerkedni, közben nekem igért mindenféle programot, költözést új lakásba, stb... Nem mondanám kicsit sem szarnak a kapcsolatot, mégis megtörtént. Az újdonság varazsaval nem tudok versenyezni, az tény. Én kiszálltam a képből, remélem azóta boldogabb. (ahogy láttam rajta nem, nem az) ez van.

2021. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Együtt éltünk még egy darabig és egy idő után én nem bírtam tovább ezt a kétlakiságot, hogy én otthon hétvégén a gyerekkel, ő meg rohant randikázni. Volt, hogy kivasaltam az ingét, szerintem ez egy ilyen dacreakció, hogy akkor tessék.

Mindig nagyon bonyolultak a hasonló ügyek, azt hiszem kívülről nézve borzalmasan kattantnak tűnnek a szereplők, de ugy ezt jelenti a beszűkült tudatállapot.

Volt egy nagyon csúnya veszekedésünk, és több kisebb feszült vagy éppen romantikus jelenet, olyan is, amikor mindketten sírtunk egymásba kapaszkodva.

2021. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megjavult a kapcsolat, hát persze... Megvan a másik nő is 90%
2021. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!