Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titkos szexkapcsolatból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos szexkapcsolatból lett szerelemben érzelmek kezelése- van benne tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

férjnél vagyok, és a férjem impotenciája miatt titokban szeretőt kerestem magamnak. Kifejezetten heti egy alkalomra, csak szexre. A szeretőm is házas, ő pont azt a hiányérzetet akarta pótolni, amit én. Néhány alkalom után kiderült, hogy egymásba szerettünk. Válni egyikünk se akar( a szerelem ellenére sem, mert az otthoni szeretet megmaradt ill. az én férjem már nagyon idős, a csalásnál is tisztességtelenebb lenne elhagynom ) az erkölcsi részt pedig már akkor elengedtük, amikor regeltünk arra az ismerkedős portálra, ahol találkoztunk. Az otthoni kapcsolataink kicsit ’simábbak’ lettek, mióta egymásra találtunk és tisztáztuk, hogy ez- kölcsönösen- nem csak szex. Ami problémát okoz, az az, hogy heti egy alkalomnál többet nem nagyon tudunk találkozni, a hiányt próbáljuk pótolni telefon beszélgetéssel, sms-sel, maillal, de hol egyikünk, hol másikunk küzd hiányérzettel; és ez elsősorban nem szex hiány, hanem az együttlét, a közelség hiánya(sose gondoltam volna, hogy egy titkos, lopott séta ennyire fel tud tölteni érzelmileg). Még nem állt be az egyensúly, kb 3 hónapos a viszonyunk. Akinek van ilyen téren gyakorlati tapasztalata, az megosztaná velem? Most talán még idegesebb, feszültebb vagyok, mint amikor a szex hiányzott, és úgy látom, nála ugyanez a helyzet. Nem szakítani akarunk, hanem az érzelmeinket ’kontrollálni’ valahogyan.



#szerelem #szerető #megcsalás #szexkapcsolat #szexkapcsolatból lett szerelem
2021. jún. 26. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet nem lehet kezelni, tudatosan meg kellett volna előzni, főleg, ha viszonzott, akkor nagyon elkéstetek!

Ha nem akartok borítani, akkor kénytelenek vagytok szakítani.

2021. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem akar válni, akkor nem lesz egyszerű. Én is hasonló cipőben jártam, mindketten párkapcsolatban voltunk, egymásba szerettünk. De sajnos 5 hónapig tartott csak, mert majdnem bukta lett a vége, így muszáj volt abbahagyni. Tartjuk a kapcsolatot úgy ímmel-ámmal, de nagyon sokszor fáj a hiánya. Ő ráadásul azóta elvált, így akár már egyszerűbb is lehetne a dolog, de mégsem. 48F
2021. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#1: voltál már ilyen helyzetben vagy csak a 'józan ész és a logika' beszél belőled? Mert a józan ész alapján én is tudom, hogy ez a helyes válasz- mondjuk, fél éve én is pont ezt tanácsoltam volna ilyen helyzetben- csak most nem 'akarom' elfogadni...:( Átéltél Te is valami hasonlót? 50 felett vagyok, azt hittem, tudom irányítani az életemet...
2021. jún. 26. 09:55
 4/28 A kérdező kommentje:
#2: És a válása után se változtak az érzelmeid a saját válásoddal kapcsolatban? Azt nem is kérdezem, hogy mi tartott meg a házasságban, de így nyilván még nehezebb lehetett. Mi volt az, ami miatt majdnem lebuktatok? Ez nálunk is 'vezsélyforrás', bár igyakszünk nagyon körültekintőek lenni, de benne van a pakliban.
2021. jún. 26. 09:58
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A közös hitel tart csak össze minket igazából. A bukás pont amiatt jött majdnem össze, mert már egyre többet szerettünk volna egymástól és a nagy rózsaszín ködben egyre bátrabbak lettünk.
2021. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5: igen, ettől én is tartok. Eleinte még a titkos kéglibe is külön mentünk be és jöttünk ki, most már az utcán, a kégli előtt megcsókoljuk egymást búcsúzóul vagy kézen fogva sétálunk a parkban- bár, még figyeljüka mozgást, ha jönnek, elengedjük:( Kínos is, szánalmas is, veszélyes is, mégse megy enélkül. Igazából a zárt lakás veszélytelen lenne, csak meg kellene itt állni.
2021. jún. 26. 10:06
 7/28 A kérdező kommentje:
#5: mikori a történet? Hogy érzed mst magad? Sajnálom, ha még mindig fáj.
2021. jún. 26. 10:07
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából úgy másfél éve lett vége. Azóta kétszer futottunk, úgy össze, hogy szeretkeztünk is. Lehetne akár több alkalom is, mert egyedül van, de engem még mindig visszatart a bukás veszélye.
2021. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8: bukás veszélye- még mielőtt regeltem volna arra a keresős portálra, átgondoltam a kereteket. Hogy csak zárt lakásban, külön érkezés, távozás, nem azonos időpontban, távolabb, mindig máshol hagyott autó, külön erre a célra gyártott email cím. Sokáig az igazi nevemet se tudta. Ami bukó lehet, az a telefon, de az kódolt és ujjlenyomatos, ill. nem feltűnő, ha bármikor csszetetem a telót, mert a munkámmal együtt jár és szabadúszó vagyok. Látsz ebben bukásveszélyt? Ill. mi volt a gond nálatok? Nagyon köszönöm, ha válaszolsz, segít az első kézből származó véleméyn , nem is feltétlenül gyakorlati oldalról, hanem érzelmileg.
2021. jún. 26. 10:19
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 Voltam/vagyok ilyen helyzetben sok éve. 3 hónap az semmi, laza hancúr kategória. Az érzelmeket irányítani nem egyszerű, ha komolyan megbántana, akkor megértenéd, nem te vagy az első, esetetekben te sem nála. Ha az érzelmeket keresitek, akkor nem szexkapcsolatba kellene kezdeni.
2021. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!