Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalnátok az olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok az olyan nőt aki nem akar szexelni,nem lehet mellette rendesen pihenni és még csúnyán is beszél veled?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a megcsalás híve,soha senkit nem csaltam meg,de moat már erősen gondolkodom rajta.Mielőtt azzal jönnétek hogy biztos valami baja van,elmondom hogy nincs.Se gyerekünk,főzni nem főz,tehát ilyen gondok nem terhelik,mivel a főzést én íntézem,miközben napi 9 órát dolgozom az építőiparban,ami azért megterhelő tud lenni sokszor.Mind emellett úgy beszél velem mint egy kutyával.Azt ia hozzátenném,hogy nem egy kanapén döglő has hízlaló vagyok aki vedeli a sört tv nézés közben.Minden hétvégére kitalálok valami közös programot,hogy tartalmas életünk legyen.De semmi nem jó.
2021. jún. 26. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Minek vagy vele?
2021. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire nem jó vele miért nem hagyod el?
2021. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyet kidobnám leginkább de az alap hogy ha nem hajlandó széttenni akkor keresek mást.
2021. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elhagynám.
2021. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
csatlaokozom az előttem írókhoz: miért vagy vele együtt????
2021. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Mért pont a megcsalás merül fel benned, mint opció? A sima tisztességes szétválás meg se fordul a fejedben?
2021. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz vele inkább? A leírtak alapján inkább egy sima szobatársra hasonlít, mint barátnőre.
2021. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
A nőé a lakás, amiben laktok? CSak az tart ott téged?
2021. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
ki tart fegyvert a fejedhez, hogy vele legyél?
2021. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Thispain ***** válasza:
71%
#9 Gondolom azt hiszi, nem találna jobbat nála, csak őt érdemli meg, milyen kegyes a sors, hogy őt mellé hozta, stb..
2021. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!