Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma derült ki hogy a férjem 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma derült ki hogy a férjem 8 év házasság után, és a 2.gyerek születése után titokban egy 20 éves kislányhoz járkál.Hogy lehet ezt éppésszel felfogni és megemészteni?

Figyelt kérdés

Megfordul a fejemben a válás, első volt.DE menjek haza anyámhoz, a két gyerekkel?

Vidéki kisváros,spórolt pénzünk nem sok van, normális munkából éltünk mindketten.

Férjem egy ideje keményen megváltozott.Elkezdett konditerembe járni, minden este sokat facebookozott,állítólag, mert sok konditermes haverja van.

Kinézete is más lett, egyre feszülősebb ruhákban járkált, és észrevettem hogy sok nő megnézi, egyre jobban zavart.

Volt hogy leültünk valahova kávézni, és láttam ahogy mosolygott a pincércsajra,nekem a torkomban vert a szívem, el nem tudtam képzelni, mit művel ez a konditeremben.

Most kiderült.Valami főiskolás lánnyal összejött.de nem is egyszer hanem hónapok óta összejár vele, a hátam mögött.

Ennyire becsült engem, aki két gyereket is szült neki?


2021. júl. 9. 20:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Ezt már kérdezted egyszer. Akkor is megmondtuk, hogy hagyd ott ezt a férget!

Még akkor is, ha egy ideig esetleg a szüleidnél kellene élnetek.

2021. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Lehet valaki más volt, pár hete regisztráltam ide, mert már akkor is sejtettem,de sajnos, ma ki is derült.

Igazából olvasgatni vagyok ezen az oldalon, hogy milyen szituációk fordulnak elő, és milyen tanácsokat adnak erre.

2021. júl. 9. 20:26
 3/36 anonim ***** válasza:
18%

Mondok valami csúnyát akkor. A férjed elsődlegesen egy individuum aki önmagáért él és kell hogy éljen, nem érted.

Az hogy így kivirult a 20 éves csajnak köszönhető és nem neked.


Pontosan ezért vagyok én nyitott kapcsolat párti. Mert egy ilyen helyzetben nem szabad megtiltani egymásnak hogy éljünk, hanem el kell fogadni egymást mindennel együtt.

2021. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
23%
Ö mit szeretne ?
2021. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Sajnos hasonló cipőben járok én is, ugyanígy két gyerekünk van, több, mint 10 éves kapcsolat. Az én uram elkezdett kihátrálni a családból, ezzel párhuzamosan pedig egy új barátságra tett szert az ellenkező nemből.Köztük fizikailag nem történt semmi, mert messze van a nő, de engem mégis elkezdett ignorálni. Egy éve próbáljuk megoldani, nem sok sikerrel. Most albérletben gondolkodom, ahova a gyerekekkel mennék, a gyerektartással együtt szűken, de ki tudnánk jönni. A szüleimhez én sem mennék már vissza. Azért írom ezt le, hogy tudd, nem vagy egyedül ebben a helyzetben. Nehezen tudom én is meghozni a döntést, mert a gondolattól is rosszul vagyok, hogy széthullik a családunk, de hazugságban és szeretetlenségben sem tudok élni. Ha jól jönne beszélni valakivel, írj nyugodtan privátot...
2021. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Én lehet maradi vagyok, de képtelen lennék a nyitott kapcsolatra...
2021. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%
6, Pedig ha ezt sikerül elfogadni, akkor mérföldekkel élhetőbb és tartósabb tud lenni egy kapcsolat.
2021. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%

Ezt nézd meg kedves kérdező:


[link]


Imával nyert csaták

2021. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Szintet lépett.
2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%
Rakd ki a pasit, és maradj te a házban. Esetleg fogd rá, hogy ver, akkor tutira neked itelik a gyerekeket is. Meg kezd el a gyerekeket is ellene hangolni. (Csak amit megérdemel) Mocsok! Az ilyen féreg nem érdemel konyoruletet
2021. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!