Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
92%
kezdj el ismerkedni te is más férfival...
2021. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
És ha kirak akkor mihez kezdek? Ebbe belegondoltál?
2021. júl. 10. 13:26
 3/85 anonim ***** válasza:
62%
Keress olyan állást, ami jobban fizet és akkor elmehetsz albérletbe.
2021. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
86%
Léteznek szervezetek bajba jutott anyáknak, keresd fel és meglátod mit tudnak ajánlani. Mellette megkérdezheted barátaid, hogy mit tudnak javasolni, valamelyiknek lehet egy jó ötlete, akár kedvezményes kiadó albérlete. Neked nincs félretett pénzed? Házasság után minden amit szereztek felesbe megy.
2021. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
93%
"mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni." De tudsz. Azt tedd, amit akarsz. Ha szemet akarsz hunyni, tedd azt. Ha válni akarsz, válj. A közösen szerzett vagyon feleződik, akkor is, ha nála van. (Miért van nála?) De biztos, hogy meg tudsz állni a saját lábadon.
2021. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

Milyen közösen szerzett vagyon? A ház az övé. Örökölte.

Igaz felújította, de én nem raktam bele semmit. Mindent ő fizetett. Az autó nem az övé, hanem a cégé ahol dolgozik. Mikor megkapta eladta a sajátját. A pénzét nem tudom hol tartja és mennyije van, mert nem köti az orromra.

Más vagyonunk nincs. Egy pár háztartási gép és ennyi.

Nincs félre tett pénzem. Amit keresek azt el szoktam költeni. 160-180 ezer nagyon hamar elmegy.


Mi marad nekem, ha válok? Semmim nem lesz. A kauciót nem tudnám kifizetni egy albérletre.

2021. júl. 10. 13:45
 7/85 anonim ***** válasza:
89%

Van a nagyon gheczi megoldás: te mész nővérszállóra, ő meg marad a gyerekekkel.

Meg van a lassú: elkezdesz pénzt eltenni. Számla helyett, bevásárlásból, stb.

Meg van az átgondolt: beszélsz egy ügyvéddel, hogy ilyenkor mi van.


Gondolom, neki ezért jó, hogy anyagi függésben tart és eldugja előled a pénzt. A fejedre is xarhat, akkor se tudod elhagyni.


Beszélsz bármilyen nyelvet? Külföldön két kézzel kapnának utánad, és egyedül is el tudod tartani a gyerekeket. Én ezt tenném.

2021. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:

7 Amikor kiderült a meg csalás nagyon kiborultam és volt egy nagy veszekedés. Akkor mondtam neki h elhagyom, de ő hidegen és kimérten közölte, hogy elhagyhatom de számítsak rá hogy annyival fogok menni amivel jöttem. Egy börönddel.

Utána átgondoltam és leesett hogy miert mondta. Semmi nincs a kezemben.

2021. júl. 10. 13:56
 9/85 anonim ***** válasza:
67%

A házban nem csak háztartási gépek vannak, hanem biztosan be is van

rendezve - bútorok, szőnyegek, lámpák, stb.- sokat érnek!

2021. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
76%

És szerinted a bíróság majd engedi neki, hogy a két gyerekét földönfutóvá tegye, csak mert nem tudod, hol tartja a dugipénzt?

Amúgy ezt sem értem, hogy ennyi eszed hogy lehetett, hogy mèg csak a gyerekek nevén sincs a lakás sehanyad része?

Ő mit fizet, hogy neked az összes fizud elmegy, és semennyit nem tudsz félrerakni?

Nem gondoltàl soha arra, hogy mi van, ha vàltok, vagy ha lerokkan vagy meghal?

2021. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!