Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
90%
Hat nem irigyellek. Az apolono vegzettseged gond lehet, a sok ugyelet, kiszamithatatlansag miatt sem kapod meg a gyereket. Varnod kell mig 14 evesek lesznek, de ga meg ettol messze vannak, kepezd at magad, csomo online tanfolyam van, otthonrol csinalhatod. Ha angolul veszelsz felsofokon es elvegzel ilyen ilyon ugyintezoit, logisztikat stb nyert ugyed van. Amellett tegyel felre, a ferj fizetesebol vasarolj plusz holmikat, pl kanal, pohar vasalo, gyerekekbek elore ruha nagyobb meretben, magyarul gyujtogess. Ha van egy jo allasod, 6 havi albipenz felreteve, akkor mehetsz albiba es a gyereket is viheted.
2021. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ha gyűjtés, mert ő fog kirakni téged, aztán akkor nézegethetsz. Már keresi az utódod.
2021. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
14%

38-as, a gyerekem imádja az apját. Apának nem rossz. Meg nekem is kényelmesebb 2 fizetésből. Nem hiszem, hogy 40 ezer fedezné azt, amit most közösen állunk. Bár a csuda se tudja, nem számoltam utána.

Én most nettó 220-at keresek, 260-ból se hiszem, hogy fenn tudnék tartani egy családi házat és még a gyerekről is gondoskodni.

Éljek albérlőkkel, mint sok ismerősöm, aki mint valami bolygó hollandi, kering a nagy családi házban? Akkor inkább élek a gyerekem apjával.

Nem akarok senkivel összeköltözős kapcsolatot, ha mégis elválnék egyszer. Másrészt annak ellenére, hogy nem működik köztünk a férfi-női része, nem célom anyagilag kisemmizni a férjemet.

Volt néhány idejárós cica, akik egyszerre tűntek el úgy, hogy a saját 3 cicánknak semmi baja nem lett, pedig azok is kijárósak. Férjem utálta őket, megfordult a fejemben, hogy ő csinált velük valamit. Ha ezt biztosan tudnám, azonnal elválnék. De soha nem fogom tudni bizonyítani.:(

2021. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
97%
És akkor mi van, ha ő csalt meg?? A gyereknek ahhoz semmi köze, ha ő nála helyezik el a gyerekeket, márpedig erre nagyon nagy az esély, tekintve hogy egy árva vasad nincs, nincs ahova menned, nem tudod biztosítani a minimumot sem a gyerekeknek, akkor természetesen fizetned kell a gyerektartást! Szép is lenne, ha nem kéne. Elvégre a te gyerekeid is, nem csak az övéi.
2021. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:
:( Nem tudom már átképezni magam meg nyelvet tanulni meg ilyenek.... Megpróbálom akkor inkább valahogy visszahódítani a férjem. Régebben olyan jól működött minden. Talán ha kicsit odateszem magam akkor működni fog megint. Bevallom sokszor én is azért hibás voltam. Utasítottam vissza szexet.... Nem akarom, hogy egy tinipina lekörözzön és elvegye a férjem én meg mehessek el innen. Lehet hogy én nem becsültem meg eddig amim van.
2021. júl. 10. 18:30
 46/85 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyszer a tinipinát választotta, és te megbocsájtod, máskor is fogja használni.

Ha ez téged nem zavar a majdnem eltartásért cserébe, akkor hajrá.

2021. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, az azért eljutott az agyadig, hogy bármikor kiadhatja az utad?! Amúgy megtanulni sosem késő.
2021. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
100%
Egy tinipinát nem fogsz lekörözni 2 gyerek után.. Előtte kellett volna odatenni magad.
2021. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
17%
45 eves korodig dacolhatsz ezzel, utana mar nem fogsz kelleni mert leesik az arcod, hacsak nincs sok dellád plasztikára. Ha nincs szerekem, egy ferfi se viseli el az oreg not maga mellett. Tucatnyi 50es not hajitanak az utcara, igazegalabb a gyereked addigra nagyobb lesz. Nem uszod meg az onallosodast, egzisztenciateremtest. A gyerekedet is fegyelmezd,tanittasd, irads be penzugyi,vallalkozoi jepzesekre hogy tudjon majd neked segireni, pl sajat cegeben titkarnonek.
2021. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, erre a szintre sohasem akarok süllyedni, hogy engem csalnak meg és még én pedálozok... A hideg is kirázott!

Figyelj, én gyárban dolgozom. 200-220 itt nálunk (meg úgy tudom több helyen is) az alap. Végzettség max 8 általános. Miért nem mész te is ilyen helyre? Könnyebb és kevésbé időigényes, mint az ápolőnősködés. Pikk-pakk összekaparod magad, ha nem programozgatsz és kibírod a műkörmös/kozmetikus nélkül valameddig.

2021. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!