Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
16%
Plane ilyen apánál erkolcsileg se hagyhato aki a gyerek anyját kidobná egy bőrönddel. Ugyanugy a gyerekét is kitenné.
2021. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
75%

1. ajánld fel a nyitott kapcsolatot neki, de egyelőre nem válj el


2. ne érezd magad rosszul, h. más nőhöz jár, egy gerinctelen féreg, majd rájön a másik nő is


3. regisztrálj fel vmi megbízható társkeresőre, és találj magadnak vkit


4. próbáld átképezni magad, csinálj angol v. német nyelvvizsgát vagy okj-t, pl. cukrász vagy kozmetikus, h. legyen piacképes szakma a kezedben


5. legyen saját bankszámlád, spórolj, tegyél félre


6. egy-másfél év múlva add be a válást, addig legyen annyid, h. albiba mész, anyád is mehet veletek, a kis lakást eladjátok v. kiadjátok

2021. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
Fú, mekkora egy szarházi férjed van. Utálom az ilyen embereket, akik szándékosan megtesznek mindent, hogy ellehetetlenítsék a másikat anyagilag és ezzel sakkban tartsák maguk mellett.
2021. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:

hát leültem vele és próbáltam nem összeveszni hanem elmondani az érzéseim. igazából valahol bocsánatot is kértem hogy félre kellett mennie és nekem is jobban oda kellett volna figyelni. Tényleg volt h nemet mondtam szexre, meg sok szexuális fantáziájára nemet mondtam hogy nem akarom.

A másik nővel olyanokat csinált amit velem nem lehet azt mondta. Mondtam h akkor inkább engedek mindent neki. Azt mondta h azt hitte válni fogok. Mondtam neki h nincs hova mennem. Azt mondta, hogy nem akar ő engem kidobni, amíg akarok addig élhetek vele és nem akart amúgy sem összejönni a másik nővel csak szex volt neki és valahol bánja is.

Kicsit megalázónak érzem h nekem kellett bocsánatot kérnem, de igazából tényleg majdnem minden az övé... nem akarom itthagyni az egészet és a gyerekemet sem. És őszintén a féltékenység miatt talán, de nagyon szex éhes lettem azóta. Szinte állandóan akarom.

tudom hogy ezért itt sokan lenézhetnek de nem nekik kell szembenézni a következményekkel ha mennem kell... meg őszintén így h majdnem elvesztettem most rájöttem h akarom a férjemet még. remélem minden jobbra fordul.

2021. júl. 14. 21:32
 65/85 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert, tényleg.

De ezeknek szinte soha nincs jó vége. Idővel majd kiderül.

2021. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem fogadd meg mások tanácsát és ne legyél buta, tegyél félre szépen drága baromságok helyett...
2021. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
94%

Ohh te atyaég, te aztán lementél felmosórongyba rendesen, dehát egészségedre. Teljesíts csak a vágyait egy ilyen önző palimadárnak, amikre soha nem vágytál.👏👏👏👏👏


Itt egyetlen vesztes van a gyerek. Ti megérdemelitek egymást.

2021. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ez nagyon kemény hogy kényszerből olyan dolgokat is megcsinálsz neki, amit nem akarsz. És még bocsánatot kérsz, hogy eddig nem tetted es meg kellett csaljon szegény. Ejjnye, rossz feleség voltál... tényleg kezdj el félretenni és agyalni inkább, mert ez biztosan nem fog hosszútávon menni. Ahogy fentebb írták: a megalkuvás mindig megbosszulja önmagát. Egészen biztos, hogy mind lelkileg, mind fizikailag bele fogsz betegedni.
2021. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:

65 Köszönöm


66 Tudom, okosabban fogom csinálni. Igyekszem változtatni, de azért ez nem megy 1ről a 2re hogy összerakjak valamit


67 Tudtam h lesz aki lenéz ezért. Lehet van is miért.... a gyereket igyekeztük kihagyni ebből azért ennyi mindkettőnkben van szerencsére. Jó neked ha nem kell semmiben megalkudnod az életben. Nem mindenki ilyen szerencsés.

2021. júl. 14. 22:03
 70/85 anonim ***** válasza:
92%

Ezt te csinálod saját magadnak. Ne haragudj de ő dug félre megaláz, te meg bocsánatot kérsz??? És most mi lesz jöhet az anál meg a hármas??? Mert most hogy megcsapott a költözés szele, hirtelen olyan stexéhes lettél, ezen felröhögtem esküszöm.Egy vicc amit művész és hosszútávon nem fog menni mert az újdonságot nem tudod majd biztosítani neki. Dehát úgyis elnézed majd a következő kalandot is.


67#

2021. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!