Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
65%
Jó asszony mindent megbocsát. :D
2021. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
90%

kérdező, téged jelenleg csak az különbözet meg egy prostitól, hogy a kefélésekért még pénzt sem kapsz, de amúgy ugyanúgy használni fogja a testedet minden mocskos fantáziája kielégítésére, és te ezt tűröd, mert kiszolgáltatott helyzetben vagy.


sok ellentmondás is van abban, amit mondasz, egyrészt leírod, h. neked nincs gyomrod azokhoz, amit kér tőled, másrészt, h. most nagyon magas a libidód.


szerintem a mondat első fele az igaz, a második meg túlélési ösztön.tudod mi vár rád, és öncsalással elhiteted magaddal,h. te is vágysz arra, mi nemsokára bekövetkezik, pedig nem.


szóval erre mondom, h. tanuljatok, legyen rendes szakmátok, legyetek olvasottak, beszéljetek nyelveket, legyen saját jövedelmetek, bankszámlátok, megtakarításotok, és soha ne kerüljetek ilyen helyzetbe.


a méltóságodat akkor is jobban meg tudtad volna őrizni, ha azt mondod, menjen szexmunkásokhoz és élje ott ki magát.


elárult, megcsalt, és te megalázod magad, bocsánatot kérsz és felkínálod a tested mindenre...


hát tudod... majd a gyerekeidet másképp neveld, és anyáddal beszélgess el, h. téged miért hagyott ilyennek

2021. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj kérdező, eddig sajnáltalak, mostmár csak simán megvetlek. Te vagy az iskolapéldája minden lánynak, nőnek, asszonynak, hogy hová ne süllyedjen. Még a kva is jobban jár, mint te, mert ő csak azt és addig csinálja, ameddig akarja és kifizették. Te még efölött sem rendelkezel. Méghogy az a szerencsés, aki választhat? Te is választhatnál. Választottál is. Egy szexuàlis tárgy leszel egy olyan férfinak, aki semmibe vesz. Majd ha már elhasznált, kidob és ugyanitt fogsz tartani. Te szexéhes háziasszonyok gyöngye. Remélem a gyereketek nem ezt fogja tanulni. Nem kell még több selejt a társadalomba.
2021. júl. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, honnan veszik néhányan, hogy válás esetén a férjnél maradnának a gyerekek! Mi például a szüleimnél élünk, de teljesen különálló házrészben. Mikor oda jutottunk, hogy a feleségem beadja a válást,az ügyvéd azt mondta, hogy ha nem egyezünk meg, a bíróság szinte biztos, hogy neki ítéli a kiskorú gyermekeinket, még ha csak albérletbe menne is. Nem azt nézik, hogy hol jobbak a lakhatási feltételek, a magyar bíróság anyapárti. Nekem a max. gyerektartást ítélték volna, hogy fenn tudják tartani a bérletet.

Ne érts félre, kérdező, nem a válásra akarlak rábeszélni, látszik az írásodból,hogy felelősségteljesen kezeled a helyzetet.

Azt gondolom, hogy egy félreqrás nem válóok. A bizalom odalesz akár évekre, vagy egy életre. De ha egy párhuzamos kapcsolat tartós marad, vagy rendszeressé válik az ilyen alkalmak keresése, akkor annak a házasságnak annyi. Akkor el kell kezdeni akár tízezresével félre tenni a fizetésből, hogy legyen valami anyagi támasz.

2021. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért néznek le az emberek mert megbocsajtottal. Hanem mert a pénzt választottad a tartásod helyett. Mert nehogy már egy "picsanyi kis albérletben" kelljen élnie a madame-nak. Neeem, inkább megalazkodik annak a feregnek. Ne nevezd magad nőnek kérlek, mert ez sértő ránk nőkre nézve.


Én is ápolónő vagyok, igaz még nincs gyerekem, és huszonéves vagyok. De fel tudok mutatni valamit. Van egy saját házam, a párommal most vettünk egy másikat, oda fogunk költözni közösen, de nem adom el a sajátom hanem kiadom albérletbe és ha véletlenül szétmennénk vissza tudok oda költözni. Meg természetesen beosztjuk a költségeket, nem szórom hülyeségekre és félre teszek. Mert nekem a büszkeségem fontosabb mint a kozmetikus meg a műkörmös. Normális ember így csinálja.

2021. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
92%

"majdnem minden az övé"


Eddig ingyen volt a jólét és a majdnem teljes eltartottság, de most, hogy majdnem elvesztetted, belegondoltál, hogy mit veszíthetsz. Ez a minden, a gazdagság, a jólét, a pénz, a lakhatás stb. pedig megdobta egyből a libidódat az egekbe. Ééértem.

Nekem mondjuk nem lenne gusztusom ezek után bármiféle szexuális kapcsolatba lépni vele, hiszen ki tudja milyen lukakban járkált a farka. Honnan tudod, hogy melletted nem fog még félrejárni? Akár ez is lehet a szexuális fantáziája.


Csinálhatod persze, hogy a testedet nyújtod a pénzéért, de akkor kérlek ne úgy add elő, hogy "dúl a láv" és ezért beszéltek meg mindent. Ezelőtt már kijelentette, hogy elhagyhatod, de akkor csak egy bőrönddel mehetsz, amerre látsz. Neki kényelmes lesz, hogy otthon is van egy guminője, aki ráadásul a háztartást is viszi. Ezzel ő tisztában van, hogy nála van az ütőkártya és mihelyst olyat mondasz vagy teszel, ami nem tetszik neki, akkor ki is játssza majd, mellette pedig azt csinál amit akar.

2021. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
58%
Ha sarokba szorítana, én simán feldobnám a NAV-nak. Mindenképp konzultálj egy ügyvéddel, hogy milyen megoldást ajánl!
2021. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
64# Feleslegesen írsz ki kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok. Úgy tűnik nem tanácsra vágytál, csak "dicsekedtél". Sok boldogságot!
2021. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
Ugy latom fogsz te meg kerdest kiirni. Csak minek, ha amugy a panaszkodason kivul masra nem hasznalod? Igazabol tanitani kene azt, hogyan ne legyel csicska egy kapcsolatban, igazi allatorvosi lo a kapcsolatotok.
2021. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%
Igy a férjed is le fog nézni mégjobban.
2021. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!