Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én Németországban élek, a te munkakörödben ezrével akadnak itt állások, még a nyelvtudàsnak sem kell kiemelkedōnek lennie, alap némettel el tudsz helyezkedni. Ha gondolod, írj, és segítek, amiben tudok.
2021. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok, belepörgettem a válaszokba, és egy dolgot nem értek. Többen írtátok, hogy 'költözz össze anyáddal, a kis lakását meg adjátok el vagy ki' . Miért gondoljátok, hogy a kérdező esetében az anyát bevonni a probléma elintézésébe erkölcsösebb, mint a férj hozzáállása? Eddig a kérdező kiélvezte annak az előnyeit, hogy a krapek 'eltartotta' őt is és a gyerekeket is, ő min. részt vállalt a gyerekek költségeiből, mert kellett kozmetikusra, körmösre is. Most meg arra biztatjátok, hogy oldja meg a helyzetet az anyja kontójára. Mi van, ha az anya remekül elvan a saját életével, mondjuk eddig se helyeselte a lánya életstilusát, de most vállaljon szerepet a megoldásban? A kérdező meg élje vígan tovább az életét? Féálreértés ne essék, én is járok körmöshöz, kondiba, fodrászhoz, de keményen megkeresem rá a pénzt és minden egyéb költségemre is. Sőt még arra is, hogy a felnőtt gyerekeimet anyagilag is támogassam akkor, ha úgy érzem, az HASZNOS ÉS ÉRTELMES DOLOG, de nem akkor amikor ők azt elvárnák. ( bocs, nem is várják el, de ha lenne ilyen elvárás, akkor is letojnám magasról.) Szóval én ülök fordítva a lovon?
2021. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
71%
Itt nem a kihasznalas lenne a cel, hogy kit hasznaljon ki, hanem parkapcsolati es gyerek szempontjait is figyelembe veve kene elkoltoznie a csalo ferjetol. Mit nyer ezzel? Tartast es onbecsulest. Meg egy uj lehetoseget, hogy ismerkedjen es boldog lehessen. Az meg egy dolog, hogy azt mondod maradjon a seggen es majd minden rendben lesz. Mit fog akkor csinalni, amikor jon haza apuci es bemutatja a fiatal szoszket, hogy o fog az agyban aludni, te meg mesz a ki a nappaliba aludni, amig el nem koltozol. Jobb esetben nem ad hataridot. Aki ennyire aljasul csinalja a dolgait, ott igenis a legrosszabbra kell felkeszulni, hiszen eddig is hazudott, mint a vizfolyas, a kedve pedig ugy valtozik, hogy barmikor bekattanhat. Ez pedig nem szerencses, ha nulla erkolcsi es moralis tartasa van a masik fele. Marpedig itt ez a helyzet. Fel kell szamolni ezt a fuggest attol, aki beledszurta a kest. Ha mashogy nem megy, akkor anyukat is be kell vonni. Szerencses, hogy az anyjara szamithat.
2021. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
96%
#83: miből derült ki, hogy az anyjára számíthat? Én csak egy olyan félmondatra emlékszem, hogy az anyjához költözni nem opció. Abban, amit a függés felszámolásáról írsz, maximálisan igazad van, de a módját másképpen látjuk. A kérdező nem akar tanulni, nem akar állást változtatni, de ha a gyerek a férjnél maradna, még gyt-t fizetni se akar, csak várja a sültgalambot és ha az nem jön, akkor inkább marad otthon... Na, nekem ez nem tetszik. Sok nő válik 2 gyerekkel és megy albiba, keres mellékállást - természetesen olyat, ami belefér a gyerekek miatti korlátokba- keres jobban fizető állást( pl magán eü, házi ápolás, stb) szóval megemeli a fenekét és igyekszik váltaoztatni a körülményeken. Itt semmi ilyet nem látok, csak a panaszt... (82. vagyok)
2021. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
19%

#83, Bolond vagy te. Annyit tudunk, hogy megcsalta a fickó és nem akar válni. Ebből meg te levezeted magadnak, hogy igazából ő az emberbőrbe bújt patás ördög.

Leírt egy necces sztorit a kérdező, de te komolyan azt hiszed, hogy a pasas gondolatai összesen ennyiből állnak? Nagyon korlátoltan és végletekben gondolkodsz.

2021. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!