Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a megcsalókat szidják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a megcsalókat szidják bármiféle formában,hogy jönnek ehhez??Értem én hogy hátbatámadás,hogy nem szép dolog úgymond hátbatámadni a párod,de másnak nincs joga ítélkezni szerintem..

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 16:00
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Én mint már mondtam nem támogatom,nem jó így,de nem is ítélhetem el,lehet annak a nőnek a párja mellett évekig nem volt olyan pillanata hogy nőnek érezhesse magát,hogy bókoljanak neki,bármi,és lehet jött egy gyenge pillanat,akkor most átkozzam??
2021. júl. 14. 16:11
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne átkozd ,közöd nincs hozzá. De ha a nő kiír itt egy kérdést, ne csodálkozzon, ha leszedik a fejét.
2021. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, ennyi erővel a gyilkosról sem tudod, milyen élete volt előtte... szanaszét verték a szülei, soha nem kapott senkitől egy jó szót se. Nem fizette ki a főnöke évek óta.


Attól még a megcsaló megcsaló. Ha nem jó neki a kapcsolatban, szakítson! Egyszerű dolog, nem atomfizika! Ha meg valamiért nem akar szakítani, akkor valamit valamiért. De nehogy már neki álljon feljebb, hogy "jaj, azért ne ítéljen el senki, mert attól szomcsi leszek"! Vállalja fel, ha már annyira nagylány/fiú volt, hogy félredugott. Max. akkor érthető meg, ha bizonyítottan skizofrén.

2021. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Jó, értem én, hogy megideologizálod a megcsalást, de most akkor mi a kérdés? Olyanok véleményére vagy kíváncsi, akik ugyanazt gondolják, mint te? Vagy meg akarsz győzni, hogy igenis "belefér"?

Én aljas dolognak tartom a megcsalást, na, most lehet lepontozni...


Annyiban egyetértek, hogy ítélkezni felesleges.. "ne ítélj, hogy ítéltess"

2021. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező a körülmények nem változtatnak azon ha valaki gerinctelen.. el lehet hagyni , el lehet vállni az adott embert ha nincs rendben a kapcsolat..

Nem nem lesz attól az az ember sem magasságokba emelve akit megcsaltak, mert lehet nem adott szexet hónapokig vagy évekig, sőt azt is leszólom.. de inkább kilépek mint sem arra kelljen gondolnom mekkora egy megbízhatatlan tróger vagyok, erre neveltek???

2021. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
14 voltam: hogy ne* ítéltess
2021. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%

#11: Nincs jó ok a megcsalásra. A párját ő választotta, ha nem jó, nem muszáj vele maradni. Ez már nem a középkor, mikor nem tudsz válni, és a szüleid adtak férjhez.

Vagy javítsd meg, vagy szakíts vele. Ennyi.

A megcsaláshoz meg általában annyi ok elég, hogy van kivel, van hol, és nem akar nemet mondani.

Nőnek érzi magát? Inkább csak ku.rvának. Ezért is veszed magadra, még egy névtelen oldalon is, ha valaki szídja a szeretőket. Pontosan érzed, hogy neked is szól.

2021. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
8-as,elhiszem hogy családok és gyerekek mennek tönkre,de te szerinted egy rossz kapcsolatban nem sérülnek a gyerekek?ott ahol mondjuk egy alkesz apát néznek a gyerekek naponta,estleg ordibál naphosszat,és mondjuk az anya akarva akaratlanul talál közben valamit,valakit,aki bízonyítja hogy lehet más is az élet,akkor arra is mondjam hogy buta k...va?
2021. júl. 14. 16:17
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, meséld el nekem, hogy a megcsalás hogyan orvosolja az rossz házasságban sínylődő gyerekek problémáját vagy az alkoholizmust. Mindkét problémát, ahogyan a boldogtalanságot is: terápiával vagy válással orvosoljuk.
2021. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

18: akkor is tud szakítani anyuka, mielőtt összegabalyodna a pasival. Nem az gáz, hogy elhagyja a férjét, hanem az, hogy megcsalja. És azért a megcsalások többsége nem ilyen borzalmas körülmények között jön létre, ezt csak te költöd most hozzá. De még ebben az esetben sem erkölcsös dolog és igenis akkor is k...a a nő, pont.

De azért a megcsalás vs. sima elhagyás - egész más hatása van az elszenvedőre... a megcsalást sokkal nehezebb feldolgozni. És ezt akarja tanítani a gyerekének is? Hogyha vmi gáz van, simán b...on félre? Mert azért akár tetszik, akár nem, a gyereknek a szülő mutat példát elsősorban.

2021. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!