Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a megcsalókat szidják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a megcsalókat szidják bármiféle formában,hogy jönnek ehhez??Értem én hogy hátbatámadás,hogy nem szép dolog úgymond hátbatámadni a párod,de másnak nincs joga ítélkezni szerintem..

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 16:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaló nem mentesítheti semmi a bűne alól. Lehet magyarázni, lehet nagyon jó okokat felvonultatni, lehet a megcsalt személyt hibáztatni, de az igazság az, hogy mindig lenne korrekt út. De kényelmesebb a csalás, a hazudozás, a másik földbetiprása. Mert akkor amíg ki nem derül (sokszor évekig, van, hogy soha) addig nem kell felelősséget vállalni. Ez ennyire egyszerű. Nem tudsz olyan helyzetet mondani, ahol ne lenne más megoldás. Innentől kezdve pedig igenis szar alak, aki a csalást választja. Főleg olyan pitiáner indokkal, mint "nem volt jó/elég a szex" de arra jó volt, hogy amíg te mással henteregsz legyen hol lakni, legyen segítség a gyerek mellett, legyen aki a házimunkát viszi, vagy legalábbis besegít, stb. Egy seggel két lovat tipikus esete. Innen ez kényelmes, onnan azt kapok aztán sír a szája, ha két szék közt a földre pottyan.

Vagy ilyen alapon ne bántsuk az adócsalókat, egyéb fehérgalléros bűnözőket se, hiszen ők se szúrtak le senkit. Az más kérdés, mi minden egyebet tettek és okoztak.

2021. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, mikor azt mondják, hogy a megcsalás mindkét fél hibája. Nem csaltam meg senkit, engem sem csaltak meg, nem a keserűség mondatja velem. Egyszerűen nem kommunikálnak, nem ismerkednek az emberek. A kapcsolatot az (direkt használom ezt a gusztustalan szót) első baszástól számolják. Mindegy, hogy lelkileg idegenek vagyunk egymásnak, nyalogattuk egymás nemi szervét, hát egy pár vagyunk. Azt hiszik, attól jó a kapcsolatuk, hogy minél több mindent megcsinálnak szexuálisan egymással.


És sokszor összeakad két ember, akiből csak az egyik érzelmi csőd, olyankor kinyitja a száját, és - nem, nem komminukál, azt nem tud, rácuppan valaki másra.

2021. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Én kiscsikó koromban csaltam meg egy exem. Ettől függetlenül is gusutustalan féreg dolognak tartom. Ha baj van a kapcsolattal, meg kell beszélni, vagy szakítani/válni kell. Igen, ugyanolyan gusztustalannak tartom emiatt azóta is magamat, mint a többi megcsalót. Pedig évek teltek el, soha nem tettem és nem is tennék újra ilyet. Tudod miért? Mert köptem egyet és aláálltam. A saját normáimat, nézeteimet hagytam hátra. Pont amiatt, mert a mentségeket kerestem saját magam számára, mert nekem ez "járt".

Én azt mondom, hogy az ember hibázhat és tanulhat belőle. Erről szól az élet. Tapasztalunk, tanulunk és pozitív esetben fejlődünk az utunk során.

De ettől függetlenül a tettet nem lehet semmissé tenni, viselni kell a következményit és a negatív kritikát is. Mert a megcsalás undorító és sunyi dolog. Ennyi. Pont.

2021. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
18%

Nem ismerik. Igazából egy illúziót szídnak, amit elképzelnek.

Jól mondom 10#? Mr azt szísok akit akarok, húgyagy kapitány.


A megcsalások nagyobb százaléka brutálisan jogos még ha nem.is így kéne intézni, de bőőőven van alapja.

2021. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
44, ha nagyon mélyre ásunk, a gyilkosságok többsége is jó okkal történik, de minimum megmagyarázható/érthető. Az más kérdés, hogy máshogy is lehetett volna intézni.
2021. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!