Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfi a szeretőjét a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi a szeretőjét a feleségéhez viszonyítja külsőleg? Vagy csak magában nézi mennyire szép,csinos, fiatal-os?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 15:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%
Szeretőm az lesz akivel jól működik a szex, megbízható és következetes, ez tartja össze a kapcsolatot. Nem érdekel tud-e főzni vagy képes e gyereket felnevelni, mert nem emiatt vagyok vele kapcsolatba. Volt olyan szeretőm akinek volt gyereke, de még a nevét sem tudtam, nem beszélt róla én meg nem kérdeztem.
2021. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
65%
Legtobbszor a megegy lyuk a vezerloelv. Siman megdugnak egy oregebb, csunyabb not is, azt amelyik hamarabb hagyja gerincre vagni magat.
2021. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előttem szólókkal, ez szerintem csak a magas státusú férfiaknál van így, hogy annyira válogathatnának kényük-kedvük alapján a szép nők közül szeretőt.

Az átlagos férfi azért eléggé lestrapálódik egy házasságban, nem hiszem, hogy annyira főnyeremény lenne egy szép nőnek, inkább arról van szó, hogy otthon nem okés a dolog, valamit akar kompenzálni és a kisebb ellenállás felé indul el, ergo az lesz a szerője, akivel könnyen tudja ezt az élethelyzetet menedzselni.

2021. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ki: keres egy nulla önbecsülésű, irányitható nőt, aki elalél attól hogyha rá ér, elfogadja hogy ő sem keresheti a férfit, elfogadja hogy tárgyként van kezelve, és az sem tűnik fel neki, hogy totál hü..ek van nézve. Ez durva volt tudom de ezeket ki kell mondani. Amikor a szerető fellázadna hogy neki ez így nem jó, kevés a törődés stb akkor cserébe ordas hazugságokat és kifogásokat kap.
2021. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%

11 vagyok...

Akinek van szeretője az nem jelenti azt hogy az első nővel ágyba bújik. Ahogy telnek az évek a nők egyre nehezebben tartják az alakjukat és felszednek pár kilót. A szexuális vágy csökken, a látvány már nem annyira tetszik mint 10 évvel ezelőtt. Emiatt nem akarod a családod szétverni és az addigi életed kikukázni, megkeresed azt a nőt aki megadja azt amire szükséged van. A jó szerető még segíthet is abban hogy otthon legyen még szex, mert kanosabb vagyok tőle. Az hogy a 45+ feleségemtől nem azt várom el mint a 25-30 éves szeretőmtől az szerintem nem kell magyarázni, nem is akarom őket összehasonlítani. Ha egy másik 45 éves nőt választanék szeretőként akkor joggal merülne fel a kérdés, hogy mit csinálok?

2021. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%
Szeretőm úgy lett, hogy beleszerettem. Nem lukat kerestem, nem buta nőt, egyszerűen jött és szerelmes lettem belé. Az már tészta, hogy külsőre szebb mint a feleségem, de nem emiatt szerettem meg.Aki meg dugopajtit keres annak lehet mindegy.
2021. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egy 20 évvel fiatalabb nőt gondoltam hasonlítani a feleséghez. Hanem mikor egy korosztály a kettő.
2021. júl. 15. 16:14
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező nem veszed észre hogy csak az kell ami a lábad közt van? De ha téged megnyugtat akkor hidd el hogy te ezerszer szebb vagy mint a feleség. Szánalmas.
2021. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

#6


Igen sok esetben elég ha a nő jól néz ki.

2021. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Segítek, példákkal.


Hiába ilyen a nejem. És hiába szeretem halálosan.: [link]


Ha a szervezetem őt is kívánja.: [link]


És őt sem küldöm el, mert ciki vagy sem...vérbőséget okoz.: [link]

2021. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!