Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfi a szeretőjét a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi a szeretőjét a feleségéhez viszonyítja külsőleg? Vagy csak magában nézi mennyire szép,csinos, fiatal-os?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 15:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor lényegtelen hogy néz ki a feleség. Ha tetszik a nő és ő is benne van. Ennyi?"


Igen, ennyi.

2021. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
16%
SOK férfi sajnos már annak is kell, hogy örüljön, ha élő, szerves anyagot qúrhat. :(
2021. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Magában. Ha egyáltalán nézi. A szerető dolga a szeretés.
2021. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 De La Cruse ***** válasza:
66%
Ott már baj van a nővel is ahol a férfi más nőre fanyalodik.
2021. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én akiket ismerek, MONDOM AKIKET ÉN ISMEREK! MIELŐTT BELÉM KOT VALAKI. Ott mindenhol a szerető volt a jobb nő, külsőleg legalábbis.
2021. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, a szerető vagy, vagy a feleség?


Nem abban hasonlítgatja, hogy szép, csinos fiatalos-e a szerető. Lehet hogy a feleség mindebben jobb. A külalak kevésbé számít, lyuk-lyuk a fsznak nincs szeme!

Sokkal fontosabb, mit kaphat tőle, amit a feleségtől nem. Ez lehet egy nagyon apróság is. Például a feleség valamilyen gátlás miatt nem tette meg a férjének, hogy meztelenül fusson egy futópadon. Egy munkatársnője viszont szívesen megadta neki ezt az élményt. (Évekig tartó viszony lett belőle, miközben szerette a feleségét és kitartott mellette.)

2021. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal szebb volt a szeretőm, de nem hasonlítgattam őket. Az a lényeg, hogy más legyen, ne az asszony nézzen vissza mikor ránézel.
2021. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%
Én középkorú csajként imádom a szerető státuszt!Ugyanúgy gondolkodom,mint a szeretőt tartó pasik:csak a szuperjó sex miatt tartok szeretőt.Nekem csak az élvezet jut,nem kell főznöm,mosnom takarítanom a szeretőmre!Nem kell a nyavajgását hallgatnom,h miért nem az asszonyt döngeti,egyszerűen heti2-3x jól érezzük egymással magunkat és ennyi.Én véletlenül sem akarok többet,és ezt ő jól tudja,talán ezért is vagyunk együtt hosszú évek óta.Nem vagyok rászorulva anyagilag senkire,de én se tartanék ki senkit+a függetlenségemet se adnám fel senkiért!Voltam2x férjnél,soha többé,mert nem vagyok egy gondoskodó típus.Én így vagyok boldog,vki meg házasságban.
2021. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a 28-as helyzete fel sem merül senkiben, pedig biztosan nem egyedi eset. 💪💪💪
2021. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom a 28-ast. Tipikusan "savanyú a szőlő" típusú hozzászólás.

Vagy nem jön össze egy új kapcsolat, és így vigasztalja magát, vagy tényleg ez a helyzet, így él és akkor egy önző, együttélésre alkalmatlan vénkisasszony típus lehet!

Arról nem ír, hogy mi van a gyerekekkel? Vajon nevelt-e nevelt-e gyerekeket, szereti-e a gyerekeket? Vagy csak saját magát?

2021. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!