Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Egész este nem tudtam aludni végig csak sírtam. A férjem messengerén megláttam hogy más nővel irogat aki 10 évvel fiatalabb tőle kb és még át is volt írva a neve szerelmemnek. Belementem de csak nagyából olvastam el, képeket küldtek egymásnak stb. De kitudja még mit annyira ideges voltam h nem is olvastam inkább tovább. Van egy hároméves kisfiunk. Külföldön élünk most lett volna új lakásunk. Mit tennètek a helyemben elhagynátok? 2 éve leszünk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Rohadtúl fáj :( :(

2021. júl. 19. 06:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%

18 senki nem mondta, hogy egy ember hibás, ès fel van mentve, aki hanyagolja a másikat, de ha már szólt és nem történt semmi változás, akkor nem nyafizni kell, és várni a jó szerencsét, hogy hátha visszajön a szerelem, hanem lezárni a kapcsolatot, és nem fecsérelni akár a saját idejét sem.

Kényszeríteni senkit nem lehet, hogy változzon meg, akkor ott a döntés joga, hogy kijöjjön egy sz@r kapcsolatból, és nem előadni a mártírt, mert az embernek mindig van választása.

2021. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ha szólt..És te honnan tudod hogy szólt,jelen esetben?
2021. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%
Akkor én vagyok rosszul bekotve, hogy nem kene egy olyan pasi aki megcsalt, főleg házasságban, gyerekkel. Ez nekem k. Úr a nagy árulás. Nekem az nem lenne vigasz, hogy velünk maradt. Bennem lenne a tüske, ahogy elkepzelem, higy hentereg a másik nővel, csokolja, nyalja, stb....
2021. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó,persze hogy benned marad,de attól még szereted is,

együtt vagy vele több évtizede is akár,akkor mit csinálsz?

Elzavarod, és azt hiszed hogy a mai beteg világban majd

találsz jobbat? A gyerekeid meg csak hétvégén láthatják majd

az apjukat? Rohadtul összetett dolog ám ez, és nem csak

a te szemszöged számít..

2021. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%
Amikor megcsalt nem érdekelte, hogy benne van a pakliban, hogy a gyerekeit csak hétvégén láthatja. Ugye? Mert csak gondolkodni kellene előtte, hogy megerie?! Jaaa, hogy kB akkor minden felredugas után felkene menteni a csávót, mert ez egy oszetett dolog..... Na ja. Akkor csicska legyen egy nő és turjon, csak hogy apuka menjen a farka után... Na ez aztán a tuti. Azt jobb ha tudod aki egyszer megteszi, meg teszi többször is.
2021. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Tipikus….
2021. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki azt mondd amit akar,aztán majd ha belekerül a szituba,azután nyilatkozzon,milyen kemény volt...Könnyű osztani az észt úgy,aki még nem ment ezen keresztül.
2021. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mire jutottál? Beszéltél a férjeddel?
2021. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nehéz ez a helyzet. Muszáj megvizsgálnod, hogy mi vezetett ide. Iszonyat nehéz de próbálj meg kicsit csábítani a párod, és nézd meg hogy mutat-e érdeklődést, legyél vele figyelmes, ha visszakapod tőle akkor ez volt ami hiányzik. Ha nincs reakció vagy közömbös, akkor kénytelen vagy tisztán látni olvasd végig miket ír hátha rájössz mi a gond, akkor is ha fáj. Egyelőre várj türelemmel a döntéssel, lehet csak pezsegni akar hogy ő még kell másnak is. Kettesben mikor voltatok utoljára?
2021. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
67%
27.En vegigmentem ezen. Nem nem csicskultam be. Nem érdekelt, higy hétvége apuka lesz hiszen öt sem érdekelte, higy mennyire megalaz 1 éven keresztül, amikor mast d.ugott.Nem! Számomra nem volt oszettett dolog ez. Simán csak hülyére vett,én meg nem turtem. És jól is tettem. Amint kivagtam, és rajott, higy nem tűröm tovább, rohant is egyből a nőhöz. Azóta is vele el. Mindenki maga dönti el képesee meghunyaszkodni, és teperni egy olyan pasiert aki atvag úton utfelen. Én inkább egyedül vagyok most a gyerekell, és nem érdekel, hogy lesz e jobb, vagy az is megcsal. De akinek gyereket szültem, és az életemet neki szántam nem fogom megturni,hogy palimadarnak nézzen. Ismerek körülöttem pár házasságot ahol a nők mindent eltűrtek a pénz, a gyerek és amit fognak szólni mások... Miatt. Meg is lehet nézni mennyire boldogok. Semmenyire.
2021. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!