Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Egész este nem tudtam aludni végig csak sírtam. A férjem messengerén megláttam hogy más nővel irogat aki 10 évvel fiatalabb tőle kb és még át is volt írva a neve szerelmemnek. Belementem de csak nagyából olvastam el, képeket küldtek egymásnak stb. De kitudja még mit annyira ideges voltam h nem is olvastam inkább tovább. Van egy hároméves kisfiunk. Külföldön élünk most lett volna új lakásunk. Mit tennètek a helyemben elhagynátok? 2 éve leszünk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Rohadtúl fáj :( :(

2021. júl. 19. 06:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%
És te boldog vagy? Mert szerintem nem.
2021. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nem tudnék egy csaló hazug emberrel egy ágyban lenni. És másoknak bizonygatni, higy milyen jó együtt közben meg nem.
2021. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
61%

Senkinek nem kell bizonygatni a külvilág felé hogy te boldog

vagy,szerintem pont ebbe rokkanunk bele manapság,hogy a külvilág felé

azt próbáljuk erőltetni, minden király..

Te így döntöttél, és én nem mondom hogy ez jó vagy rossz,mert gondolom

azt választottad ami neked a legjobb.

De más meg másképpen dönt, mert neki úgy jó, ezt meg neked kell elfogadni,és nem elítélni őket emiatt.

2021. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan, felőlem dönthet másképp. Saját dolga, de kimenetel úgy is az lesz amit írtam. A pasi tudni fogja, higy szabad a pálya ezután is. Mert van egy önbizalomhianyos nő akinek minden mindegy csak a pasi vele maradjon.
2021. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
29%
Megint ítélkezel. Nem minden férfi egyforma.
2021. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
78%
35 Ez így van, engem csaltak már meg, és nem csaltam vissza és soha nem fogok, ez elvi kérdés. Hozzáteszem, belül nem tudok megbocsátani, lehet x év múlva igen de hónapok óta nem megy. Nagyon komoly téma ez a megcsalás, és a baj az hogy nagyon gyakori.
2021. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

36-os.Van akinél elvi,van akinél meg pl. azok a dolgok számítanak amik a

megcsalás előtt történtek.Az sem mindegy,hogy pár alkalomról van szó,

vagy több hosszú hónapnyi megcsalásról,akár évekről..

Van-e gyerek,stb..nagyon bonyolult és összetett dologból tevődik

össze,hogy végül ki hogyan dönt.

Idővel jobb lesz meglátod.

2021. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Összetett igen, ebben igazad van, amikor x év után minden kialakut, nagyon nehéz új életet kezdeni, főleg ha gyerek, hitel, kialakított életritmus stb van. Ilyenkor nagyon hosszú távra kihat egy megcsalás. Van aki feldolgozza, van akinek a további társas kapcsolataira kihat stb. Szar ilyet átélni.
2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!