Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen helyzet elképzelhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzet elképzelhető, vagy nehéz összehozni?

Figyelt kérdés

Kivitelezhető, hogy egy házas nő éjjel 2-3 óra körül eloson otthonról a szeretőjével talalkozni egy órát és utána hazamegy? Tehát az alvó férje mellől.....

A nő felveszi az autójával a pasit, aztan mennek a zöldbe szexelni...



2021. júl. 21. 06:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Igen.itt már irtak ilyet hogy megesett ilyen. De ha jol remlik ugy irta hogy egyszer már megcsinalta. Le se bukott.


Amugy en eleve alibit csinálnék egesz ejszakara is, nem jaratnam le magam ilyennel. Plane nem fuvaroznam a f.szt.

2021. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A pasim szerint rémeket látok

De ha ez igaz, akkor évek óta folyik.

2021. júl. 21. 06:44
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Valszeg nem igy csinálná ha szerinte te rémeket latsz. Hanem maskepp. Mas modazerei lennének.
2021. júl. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Elképzelhető bár kevésbé realisztikus. Lehető legrosszabbul oldja meg, hiszen a barátnőjének egyértelmű, hogy elmegy éjjel, amire nehéz hihető indokot találni. Második dolog, hogy fáradtan kábultan, 1 órán belül elmenni valakihez és szexelni nem lehet túl jó élmény.
2021. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan veszed? Ha jól értem nem is vagy érintett az ügyben.

Ez a tuti lebukás, ha a férj kimegy pld. mosdóba.

2021. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen rizikós és fárasztó, nem hinném, hogy reális egy ilyen szitu.
2021. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan felkelnék arra, hogy kimászik az ágyból, de ha mégse, az ajtócsukódásra biztosan. Ez nagyon nem reális, ezer meg egy módja van, amikor sokkal könnyebb lenne kivitelezni, pl szabit vesz ki, de nekem azt mondja, dolgozni megy, együtt lehetnének egész nap.

Viszont: ismerem a párom. Esélytelen lenne, hogy megcsaljon és ne vegyem észre. Már csak azért is, mert ha máshol kielégül, engem nyilván nem kívánna annyira.

Ha gyanakodsz, legyél vele kedvesebb, szervezz több közös programot, bújjál vele többet ágyba. Akkor nem kell neki ezeket máshol keresnie.

2021. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Én párszor megcsináltam🤷‍♀️😅

Párom anno ilyen 11kor már aludt, tudtam, hogy nem igazán kel fel sosem. A hangokra nem reagált, mondjuk nekünk alapból ment a tv este.

1 körül mentem ki a szobából, felöltöztem a fürdőben, majd a ház sarkánál találkoztam a szeretőmmel. Letudtuk egymást 15 perc alatt és mentem is vissza. Sosem derült ki. De nem is paráztam. Én mindig elképzeltem ha netán észre venné azt mondanám, ki kellett mennem mert nagyon rosszul voltam, illetve mivel én dohányzom sokszor arra fogtam volna ha esetleg lebukom hogy nem tudok aludni és kimentem cigizni meg levegőzni 😅

Van akivel ezt meglehet csinálni. Velem nem lehetne mert én pl iszonyat éberen alszom. Ha valaki megfordul vagy csak fel áll már kipattan a szemem.

Hát nem vagyunk egyformák...

2021. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

8/8,de ebben mi volt a jó? "15 perc alatt letudtuk egymást",

nem igazán értem ebben mi az öröm, mikor egy másik farok ott fekszik

melletted az ágyban,akivel hancúrozhatsz egész éjjel is akár...

Az izgalom vagy mi?

2021. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt jó vele a szex.

Unalmas volt, monoton, kevés.

Megszokás volt.

Nem volt szívem szakítani vele mert sajnáltam. Persze később megtettem, de előtte gyáva voltam hozzá.

Meg izgalmas volt a helyzet, izgatott a titkolózás, és iszonyatosan jó volt a szeretőmmel.

8as voltam

2021. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!