Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
73 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem csaltam meg, azért vagyok vele mert szeretem.
2021. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Bosszubol igen.

Azota nem lépek félre. Mert ezzel jottem ra arra, hogy az, hogy odavetem a testem vkinek, aki nem is nyujt semmi erzelmi stb töltest, es miközben másba szerelmes vok, semmi ertelme nincs.


Ja nem. Itt még nem jöttem rá.

Legkozelebb már ugy csinaltam bosszubol másnál, hogy probáltam élvezni is egy vadidegen pasassal a szexet csakazert is. Úgy testileg jo is volt, orgazmus is volt, csak mégse volt jo így se, összességében. A srác mégcsak nem is hiányzik meg nem ismételném.


Szóval most tartok ott hogy én ha akarnék se megy félrelépni.

Kicait amugy sajnalom is.


Mindenhonnan azt hallom, milyen izgalmas, meg mások ellenállni se tudnak, meg kihagyhatatlan meg elveszi az ember eszét is, meg kinlodnak a hűséggel higy jaj de nem akarja megcsalni a párját de kozben annyira alig birja tartani magát, stb stb, szoval ugy néz ki ezt én soha nem élhetem át. Valami deffektem lehet:(

2021. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
*akarnék se tudok
2021. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

En valahogy ugy erzem hogy barkit barmikor barkivel megcsalhatnék. Nekem ninca benne semmi izgalom meg az a tiloaban járok erzés sem.


Csak EGY CSETTINTÉS. Es nem tobb. Es valahogy nem megy nekem rajonni arra, hogy ebben mi a jo izgalom vagy barmi. Mármint a megcsalásban.

2021. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

*nincs izgalom nincs tilosban járok erzésem sem. Semmi. Sivár. Üres a megcsalás nekem önmagában.:(

2-4 voltam

2021. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer is. F
2021. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is.


N

2021. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Furcsa ez a mai társadalom, hogy akik megcsalnak vkit még büszkék is rá.
2021. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Koze nincs a büszkeséghez egyik valasznak sem.
2021. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Büszke nem vagyok rá, de nem bántam meg. Válni nem tudunk, szexre és érzelmekre pedig szükségem volt. F
2021. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!