Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha valaki megbocsájtotta, utána hogy alakult a kapcsolat? Megtudtatok benne bízni?

2021. júl. 22. 09:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki 1x megteszi, az többször is meg fogja. Nem szabad bízni benne. Ha megcsalna a bnőm, úgy tennék mintha megbocsájtanék neki, addig ameddig nem találok mást jó lenne szexre, aztán ha van másik dobnám.
2021. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

18: #19 Köszönöm!

#20 Igen, utólag okos az ember. Hittem neki, azt gondoltam tényleg megbánta, és "jó fiú" lesz. Hát nem így lett. Azért az életünk nincs "elbszva", ahogy fogalmaztál. A gyereké pláne nincs. Én sem mondtam, hogy így fogok örökké élni, csak, hogy egyelőre. Amíg nem találok ki valamit. Mivel ahogy mondtam nem szeretnék máshoz költözni.

Abban viszont igazad van, hogy lábtörlő vágyok számára sajnos, és ezek után tényleg nincs nagy önbecsülésem. De ez a helyzet nem fog így maradni, csak kell egy kis idő, amíg átgondolok mindent.

2021. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#22

Drukkolok neked, mert ez így nem élet sem neked, sem a gyereknek. És bízom benne, hogy valóban nem maradsz mellette a jövőben. Tiszteld magad sokkal, de sokkal jobban.

2021. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor se ha egyszer tette meg, és többször nem és megbánta.

Onnantól nincs meg a bizalom, és nem hinném el többé, hogy tisztel, mert akkor nem tisztelt, amikor megcsalt.

2021. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
76%

Nincs bizalom utána.Azt nem értem,hogy megcsalni könnyű bárkit bármikor,megtartani az a kihívás.

Azok akik ennyi energiát fektetnek egy elszeretőbe igazán lekommunikálhatná a párjával,hogy ez és ez a problémám vagy kész ennyi volt.De az újdonság varázsa az jobb és akit így el lehet szeretni azt más is elszeretheti.

2021. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem megkéne beszélni hogy ez vagy az hiányzik ujitsunk vagy bármi. De máshoz szaladni könnyebb. Ilyenkor nekik nincs lelkiismeret furdalasuk?
2021. júl. 22. 16:34
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mi van a lelkiismeretükkel...
2021. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,mert volt olyan,hogy a gyerekre hívatkozott,hogy ő soha meg á nem,erre sunyiban a szomszédnővel 5 m kielemezték egymást a gyerekek meg játszottak.Ennyit a lelkiismeretről,az az pár perc tuning kell nekik lesz ami lesz utána meg ,ha lebuknak szánják bánják,ja nem a megcsalást azt sose a lebukást.
2021. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Szomorú. Ilyen sztorit én is tudok mikor egy 5 gyerekes apa ramozdult a szomszéd csajra, egy sms buktatta le őket. Nem beszéltek pár hónapig biztos elhitettek az asszonnyal hogy nem volt semmi csak félre értette. Most megint össze járnak mintha mi sem történt volna. Az ilyet se értem. Ha van bizonyíték és még akkor is megtudjak fűzni hogy az nem úgy volt az nagyon buta, naiv.
2021. júl. 22. 16:49
 30/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nagyon leegyszerűsítve: Nem.
2021. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!